ÇOCUK EĞİTİMİ

Ücretsiz İllüzyon Gösterisi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.10.2010 - Güncelleme : 14.07.2022
Ücretsiz İllüzyon Gösterisi

Pinokyo

İzleyiciler usta illüzyonistler tarafından gerçekleşen gösteride, büyülü mekânda hayal etmeyi ve imkânsız olanın nasıl gerçeğe dönüştüğünü görecekler.

6 yaş üstü herkese hitap eden ve değişik illüzyon branşları ve ekollerinden örnekler sunulan uluslararası standarda sahip gösteri, Selim Başarır, Özgür Özdural, Doruk Ülgen ve Nedim Güzel tarafından sunulacak.

Selim Başarır ve İstanbul Magic Academy illüzyonistleri tarafından üç sezon boyunca her hafta gönüllü olarak sunulan İllüzyon Gösterileri, dördüncü yılına girerken yine sürprizler ve yeniliklerleizleyicisinin karşısında olacak.

İzleyiciler usta İllüzyonistler tarafından gerçekleşen gösteride bu büyülü mekânda hayal etmeyi ve imkânsız olanın nasıl gerçeğe dönüştüğünü görecekler. Gösteriler illüzyon branşları ve ekollerinden örnekler sunulan uluslararası standartlara sahip sahne performanslarıdır.

İllüzyon Sanatı gösterisi 7 yaş ve üzeri müze ziyaretçilerine yöneliktir. Gösteri ücretsizdir. Koltuk sayısı sınırlı olduğundan gelmeden önce rezervasyon yapılması önerilmekte.

Mekan: İstanbul Oyuncak Müzesi

Gişe Tel: 0216 359 45 50

Ücretsiz

Tarih: 24 Ekim 2010, Pazar; Saat: 14:00
31 Ekim 2010, Pazar; Saat: 14:00

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlarınız

Yorum Yapın

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR