SALON VE YEMEK ODASI

Yaza Özel 10 Turkuaz Kanepeli Dekorasyon Stili

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.04.2013

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

Yaz, ufukta. Tropikal yaz renklerinin hayranıysanız, yaza özel turkuaz kanepeli dekorasyon stillerinden ilham alabilirsiniz. Böylelikle evinize yaz mevsiminin coşkusunu yansıtabilirsiniz.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

1.Çağdaş Oturma Odasında Turkuaz Kanepe

Bu çağdaş oturma odasında, çikolata kahvesi ile güzel bir kontrastoluşturan turkuaz kanepe, salonun odak noktası konumunda.Keskin köşelişık mobilyalar, derin ve nötr renklerle birleştiğinde turkuaz kanepe daha dagöz alıcı görünüyor.

Siz de kendi evinize turkuaz renkli bir kanepeyle hoş bir hava katabilirsiniz. Zamansız şık bir oturma odası oluşturmak istersiniz, siyah ve turkuazın birleşiminden mutlaka yararlanın.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

2. Dünyevi-Eklektik Oturma Odasında Turkuaz Kanape

Turkuaz rengi, hayatın farklı kültür ve yollarınıyansıtmak için dekorasyondadünya çapındayaygın olarak kullanılan renklerden biridir. Eğer tercihiniz dünyevi-eklektik bir oturma odasıysa salonunuzda turkuaz tonlarında kanepe kullanmanız son derece uygun olur.

Farklı desen, renk ve eğlenceli dekor parçaları ile de son derece uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz turkuaz kanepe ile evinize neşe katabileceğinizi de unutmayın.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

3. Vintage Stilinde Turkuaz Kanepe

Bu çekimser retro tarzındaki oturma odasında kullanılan turkuaz renkli kanepe, 60'lı yılların izlerini taşıyor. Siz de evinizdeki kanepenizi turkuaz döşemelik kumaşla yenileyebilir,harika sanat eserleri ile bu şekilde eşleştirebilirsiniz. Vintage stili, her zaman favoriliğini devam ettiren bir stildir.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

4. Kulübe Tarzı Oturma Odasında Turkuaz Kanepe

Eğer bu tarz bir oturma odanız varsa siz de böyle turkuaz renklizarif birkanepe alabilirsiniz.

Bu tür turkuaz tonundaki kanepeyi, kremveyapuslu gri mobilya ve aksesuarla da rahatlıkla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

5. Sanatsal Oturma Odasında Turkuaz Kanepe

Koyu kırmızı vebordo aksesuarla kullanılan turkuza kanepe, farklı desenli mobilyalarla da son derece şık bir şekildeeşleştirilmiş. Siz de oturma odanızda kullanacağınız turkuazkanepenin etrafına bu şekildemobilya ve aksesuarlar kullanarak evinizde sanatsal ve ilham verici bir köşe yaratabilirsiniz.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe


6. Gençlik Esintili Salonlarda Turkuaz Kanepe

Küçük, şirin desenli bu küçük turkuaz kanepe özellikle de ufak salonlar için son derece ideal. Bu tarz bir turkuaz kanepe ile oturma odanızda masum ve genç bir hava yaratabilirsiniz.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe


7. Konuksever Bir Oturma Odası İsteyenlere Özel Bir Dekorasyon Stili

Son derece basit çizgilere sahip böylesine şık bir turkuaz kanepeile siz de salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.Konuksever bir oturma odası için son derece ideal bir oturma odası.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe


8. Neşeli Bir Oda İçin Turkuaz Kanepe

Gördüğünüz gibi neşeli ve enerjisi yüksek turkuaz kanepeler, birçok farklı şekilde kullanılabiliniyor; ister evinizin odak noktası haline getirin, isterseniz evinizin bir köşesinde farklılık yaratın; seçim size kalmış.

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

9. Trendy Bir Oturma Odası Dekorasyonu

Kadife turkuaz kanepe, son yılların en trendi dekorasyon stilinde sizce de çok şık görünmüyor mu?

10 Yaza Özel Turkuaz Kanepe

10. Plaj Havasında Bir Yaz Salonu Dekorasyonu

Hafif vehavadar bir etkiye sahip bu turkuaz ağırlık oturma odasında, sahil kenarında bir evde oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Evinizde yazlık havası yaratmak istiyorsanız bu dekorasyon stili tam size göre olabilir.

Konular :