CİLT BAKIMI VE ESTETİK

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.06.2017

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı

Göğüs estetiğinin yaşı yok

İleri yaşına rağmen göğüslerindeki silikon protezleri değiştiren süper star Ajda Pekkan, estetik operasyonlar denince ülkemizde ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Peki ama göğüs estetiği kaç yaşında yaptırılmalı?

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ise, göğüs estetiğinin yaşı olmadığını söyleyerek şunları ekledi:

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir konserinde dikkat çekici göğüsleriyle ilgi odağı haline gelen Ajda Pekkan’ın 72 yaşında tekrar ameliyat masasına yatarak mevcut silikonlarını yenileriyle değiştirttiği konuşuluyor.

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı?

Konu burada yaş, silikonların değiştirilmesi yani revizyon ya da başka bir şey değil. Konu burada tamamen zamansız bir güzellik, kendini iyi hissetme ve karşısındakilere saygı duyarak, en iyi görüntüyü sergileyebilme başarısı…

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı?

Dünyada En Fazla Talep Edilen Estetik

Göğüs estetiği dünyada en fazla talep edilen estetik uygulamaların başında geliyor. Göğüslerse zamanla deformasyon yaşayan bir organ. Yer çekimi, kilo alıp verme, doğumlar, emzirme süreçleri. Eğer bir kadın kendini daha iyi hissetmek için göğüs estetiği yaptırmak istiyorsa, ona kimse karışamaz. Ben de sadece ayağa kalkar ve alkışlarım.

Silikon Protezlerin Ömrü Var mı?

Göğüs estetiğinin yaşı yok, 18 yaşından sonra herkes yaptırabilir. Ayrıca 70-60, 40 ne zaman isterse revizyon yapılabilir.

Silikon protezler ömürlüktür ama çevresindeki doku kaybı sebebiyle sorunlar yaşanabilir bu sebeple revizyon hasta tarafından istenebilir. Kişiye bağlıdır kısaca. Silikon protezler bedenin farklı yerlerine yapılabiliyor fakat ben göğüsler de en iyi şekilde durduğunu düşünüyorum.

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı

Göğüs Estetiği Hangi Yaşta Yaptırılmalı?

Kalçalara Silikon Protez Yaptırılır mı?

Onun yerine yağ enjeksiyonunu tercih ediyorum. Söz gelimi kalçalarda silikon protez yerine yağ enjeksiyonu çok daha iyi duruyor.

Dolly Parton Reba McEntire Göğüs Estetik

Dünyada da örnekleri çok fazla var. Dolly Parton, Reba McEntire ve hatta kırmızı halıdan geçen pek çok 60 yaş üzeri yıldız, göğüs implantlarıyla muhteşem görünmeye devam ediyor.

Konular :