CİLT BAKIMI VE ESTETİK

Sıkı Bir Cilt Artık Hayal Değil

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 22.08.2010

Sıkı Bir Cilt Artık Hayal Değil

İyi bir cildin, bol bol su içmekten, bol bol uyumaktan ve bol meyve sebze içeren sağlıklı bir beslenmeden kaynaklandığını hepimiz biliyoruz.

Gençlik, sağlık, titiz bir bakım, iyi genler: Güzel bir cilt, bunlardan biri ya da birkaçının işareti olabilir. Siz de hiçbirinden yeterince yoksa, doğal bakım yollarını deneyebilirsiniz.

Pratik ve Ekonomik Cilt Maskesi

Ancak, zaman darlığı çekiyorsanız ve tam olarak bir evliya gibi yaşamıyorsanız, hızlı sonuçlara ihtiyacınız var demektir.

İşte size pratik ve ekonomik cilt maskesi tarifi. Bu cilt maskesisayesinde cildiniz derinlemesine temizlerken, sıkılaşabilir ve gerginlik kazanabilir. İlk denemeden itibaren güzelliğinize güzellik katacak doğal maske tarifi:

Malzemeler:

1 adet yumurta akı

1 yemek kaşığı süzme bal

Uygulanması:

Yumurta akı ve süzme balı cam bir kâsede karıştırın. Yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak sürün. 10 dakika bekleyin. Ilık suyla durulayın. Cilt tipinize uygun kremle nemlendirin.

Bal, içeriğinde antibakteriyel maddeler sayesinde cildinizi temizler, varolan sivilce ve aknelerin iyileşmesini sağlarken yeniden oluşmasını önler.

Yumurta akı; cilde elastikiyet kazandırır, daha sıkı görünmesini sağlar. Cilt hücrelerini besleyerek, cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Haftada sadece 1 gün, 15 dakikanızı ayırarak kendinizi ödüllendirebilir, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Konular :