MAGAZİN

19 Yaşında ve Patron: Aslışah Alkoçlar

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.04.2012

19 Yaşında ve Patron Aslışah Alkoçlar

Liseyi bitirmeye hazırlanan 19 yaşındaki Aslışah Alkoçlar, Çeşme'de sahibi olduğu butik oteli işletecek. Anne- babadan turizmci olan genç kız kışın ise İngiltere'ye gidip işletme eğitimi alacak.

"
Armut dibine düşer... Alkoçlar Hotel & Resorts’un sahibi Ender-Gülşah Alkoçlar’ın kızı Aslışah, anne-babasının izinde. 19 yaşındaki genç kız, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden Çeşme Alaçatı’da açacağı butik otel için gün sayıyor. Alkoçlar Ailesi’ne 18 yaşında gelin giden ve genç yaşta turizm sektörüne giren annesi Gülşah’ın yolunu takip eden Aslışah’ın iki katlı otelinde toplam 5 oda bulunuyor. ’128 - A by Aslışah Alkoçlar’ adlı otel 23 Nisan’da cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla hizmete girecek.

LONDRA’DA OKUYACAK

Özel MEF Lisesi son sınıf öğrencisi olan Aslışah Alkoçlar, ’Okulum bitmek üzere. Yazın butik otelin işletmeciliğini yapacağım. Sezonu bitirdikten sonra İngiltere’ye gidip, Londra’daki King’s College’ta işletme eğitimine başlayacağım’ dedi. Aslışah Alkoçlar’ın annesi Gülşah Alkoçlar da Londra’daki Croft House School’da tahsil görmüştü.

Erçin Dağ EYSEN

Akşam
"

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR