MAGAZİN

Eski Eşi, Ece Erken'i Çok Kızdırdı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.05.2012

Eski Eşi Ece Erkeni Çok Kızdırdı

Tuncer Öztarhan, eski eşi Ece Erken'e "Seni seviyorum" diye mesaj attı, ertesi gün başka biriyle evlendi. Erken kızgın: "İkili oynadı!.."

"Senden Vazgeçmeyeceğim" Demişti

Ece Erken’in eski kocası; işadamı Tuncer Öztarhan, 26 Nisan tarihinde New York’ta Selin Postacıoğlu ile nikah masasına oturdu. Sürpriz evlilik herkesten çok Ece Erken’i şaşırttı. Çünkü ünlü sunucu, bu evlilikten bir gece önce eski eşinden "Seni çok seviyorum. Ne olursa olsun senden vazgeçmeyeceğim. Ne yaparsan yap, senden kopamam" mesajı almıştı.

Demet'in Kına Gecesinde Gelen Mesaj

Mesajın geldiği 25 Nisan gecesi Ece Erken, arkadaşı Demet Akalın’ın kına gecesindeydi ve gelen SMS’i yakın dostları da görmüştü. Ece Erken, mesaj geldiğini kabul etti ancak açıklama yapmadı. Ece duruma tepkisini Twitter’da şu sözlerle dile getirdi: "Off, hayatta en tehlikeli şeylerden biri ikili oynamaktır, ortaya çıkınca çok fena, çok fena... Şu SMS’lerin dili olsa da konuşsa. Ah 25 Nisan ah!"

Ayırlımışlardı Ama Kopamamışlardı

Ece Erken-Tuncer Öztarhan çifti bir yıl evli kaldı. 2009 yılında boşanan çift, ayrılsa da birbirlerinden hiç kopamadı. Birkaç kez yeniden birlikte olmayı deneseler de başarılı olamadılar.

BAŞAK ÇOKAN

Sabah

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR