MAGAZİN

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Amerika Yolcusu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 15.05.2013

Acun Ilıcalının Sevgilisi Şeyma Subaşı Amerika Yolcusu

Hamileliği gündeme bomba gibi düşen Şeyma Subaşı'nın doğumu nerede yapacağı ile ilgili sorunun cevabı geldi. Yapımcı Acun Ilıcalı'nın yaklaşık 3 aylık hamile olan sevgilisi Şeyma Subaşı, bebeğini ABD'de dünyaya getirecek. Subaşı, yakında Miami'ye gidip doğuma kadar orada kalacak.

4. Çocuk ABD'de Dünyaya Gelecek

Televizyon dünyasının başarılı ismi Acun Ilıcalı, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Bir süredir birlikte olduğu 23 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen 44 yaşındaki Ilıcalı, sevinçten havalara uçtu. İlk eşinden 1, şimdiki eşinden de 2 kız çocuğu sahibi olan Acun Ilıcalı, 4. çocuğunun ABD'de dünyaya gelmesini istedi. Bu fikrini Subaşı ile paylaşan ünlü yapımcı, sevgilisinden de olumlu yanıt aldı.

Şeyma Subaşı'nın Hamilelik Dönemini Gözlerden Irak Geçirecek

Bebeğinin gözlerden uzak bir şekilde dünyaya gelmesi için böyle bir karar aldığı konuşulan Acun Ilıcalı, şimdiden hazırlıklara başladı. Yakında ABD'ye gidecek olan 3 aylık hamile Şeyma Subaşı, çocuğunu kucağına alana dek burada kalacak. Söylenenlere göre; Subaşı, Miami'deki bir hastanede bebeğini dünyaya getirecek. Acun Ilıcalı, bu kararıyla genç sevgilisinin karnı burnunda fotoğraflarının da basında yer almasını önlemiş olacak. Şeyma Subaşı, Nişantaşı'ndaki butiğini ise kendisi gibi modacı olan yakın bir arkadaşına teslim edecek.

Acın Ilıcalı'nın Erkek Çocuk Hayali Gerçekleşecek mi?

İki evliliğinden 3 kızı olan Acun Ilıcalı, söylenenlere göre 4. çocuğunun erkek olmasını istiyor. Şeyma Subaşı'nın da çevresine tıpkı ünlü yapımcı gibi erkek bebek sahibi olmak istediğini söylediği konuşuluyor.

HALİL ÇİLİNGİR / TAKVİM İNTERNET SİTESİ

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR