MAGAZİN

Ajda Pekkan'la Güne Başlamaya Hazır mısınız?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 04.02.2014

Ajda Pekkanla Gune Baslamaya Hazir misiniz

Sabah şekeri Süperstar... Ajda Pekkan gelecek sezon sabah programıyla TV’de boy gösterecek. Kamera arkası için Seda Sayan’ın yönetmeniyle el sıkışıldı, müzikler ise ENBE imzalı.

"Ajda Pekkan Sabah Programı mı Yapacak?" Sorularına Son Nokta Kondu

Ajda sonunda ‘Tamam’ dedi. Yakın zaman içinde kendisine gelen önemli program tekliflerini geri çeviren Pekkan, sonunda oluru verdi. Pekkan, DMC Genel Müdürü Samsun Demir’in yapımcılığında sabah programıyla fanlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ajda Pekkan'ın Sabah Programı Nasıl Bir Formatta Olacak?

Programda müzikleri Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası yapacak. Yönetmen için düşünülen isim ise Ayşe Ersayın. Hala Seda Sayan’ın programının yönetmenliğini yapan Ersayın’ın, projenin hayata geçmesiyle birlikte Pekkan’a yönetmenlik yapacağı konuşuluyor. Daha önceki önerileri nazikçe reddeden Süperstar’ın bu projeye sıcak bakmasının nedeni olarak, yakın çalışma arkadaşları Demir ve Gerçeker’in işin içinde bulunması gösteriliyor.

Sürpriz Projenin Beyin Takımı Çoktan Belli

Sürpriz projenin beyin takımı sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunuyor. Samsun Demir, Behzat Gerçeker, Ayşe Ersayın ve Ajda Pekkan geçen günlerde özel bir yemek organizasyonunda buluşup son durumu ve yapması gerekenleri değerlendirdi.

SAMET ADAY / AKŞAM İNTERNET SİTESİ

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR