MAGAZİN

Astrolog Zeynep Turan'dan Gündem Yaratacak Açıklamalar

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.04.2012

Astrolog Zeynep Turandan Gündem Yaratacak Açıklamalar

Hafta içi her gün Tvem’de yayınlanan Elif Güvendik’in sunduğu “Elifnağme” programına konuk olan ünlü astrolog, psikolog ve yaşam koçu Zeynep Turan magazin gündemini sarsacak iddialı açıklamalarda bulundu.

Ünlü astrolog 2012’de ünlü isimleri neler beklediğini “Elifnağme” de açıkladı!

"Cem Yılmaz İçin Baba Olacak Demiştim"

Cem Yılmaz dan 2011 Model Espriler

2010 yılının başından beri Cem Yılmaz’ın baba olacağını söyledim durdum. Herkes bana “Evlilik bile yok görünürde, nasıl baba olacak?” dedi ve şimdi, 2012 yılında görüyoruz ki Cem Yılmaz çok yakında baba olacak. Haritası beni yanıltmadı ve son olarak Cem Yılmaz haritası ile ilgili şunu söylemek istiyorum “Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu evliliği çok uzun yıllar devam edecek.”

"İbrahim Tatlıses'e Evleneceğini Söylemiştim"

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldızla Evlendi

Yine 2010 yılında İbrahim Tatlıses’in bizzat kendisine 2012 yılında evleneceğini ve çok enteresan yıl yaşayacağını söylemiştim. Hatta evleneceksiniz dediğim de bana “Nerede, ne zaman?” diye sormuştu.

Tatlıses’in haritasına baktığımda, önümüzdeki günlerde Tatlıses’in projeleri hedeflediği şekilde ilerleme göstermeyecek ve bir süre sonra farklı bir ülkeye ya da İstanbul dışında bir şehre yerleşme kararı alacak. Sağlığı ile ilgili zorluklar devam edecek ve tüm bu gelişmeler Tatlıses’in hayatıyla ilgili radikal değişiklikler yapmasına sebep olacak. Ticaretten uzaklaşacak ve yeni bir albüm çıkaracak.

"Hülya Avşar Önümüzdeki Yıllarda Evlenebilir"

Hülya Avşarın Şovu Kaldırılıyor mu

Son günlerde basında oldukça agresif görünen Hülya Avşar’ın 5 Ekim’den sonra öfkesi dinecek ve karşımıza çok farklı projelerle çıkacak. İlişkileri daha sağlam olabilir ve aradığı ilişkiyi bulabilir. Bu yıl diye iddia etmiyorum ama Hülya Avşar da önümüzdeki yıllarda evlenebilir. Harita bazında böyle görünüyor.

Seda Sayan'a Yine Kanal Değişikliği Görünüyor

Seda Sayan Yardım Meleğiyim

Seda Sayan başka kanal ile anlaşabilir ve bu değişim sonrasında farklı projeler de yer alacak.

Ajda Pekkan Gündeme Aşk Hayatıyla Oturacak

Ajda Pekkan Yaza Damgasını Vuruyor

Önümüzdeki günlerde Ajda Pekkan aşk hayatı ile ilgili çok önemli gelişmeler olacak ve herkes Ajda Pekkan’ı konuşacak. İlişki evlilik ile sonuçlanmasa da Ajda Pekkan ilişkisinin arkasında duracak. Çıkacak haberler sonrasında Pekkan, ilişkisi ile ilgili sıra dışı çıkışlarla basında oldukça fazla yer alabilir.

Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Köklü Bir İlişkiye Başlayacak

Kıvanç Oyunculuğunu Konuşturuyor

Haritalarına baktığım bekâr erkeklerden Kıvanç Tatlıtuğ popüler bir ilişki ile ortaya çıkabilir ve köklü bir ilişki yaşabilir.

Beyazıt Öztürk Artık Evleniyor

Ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk Bu Gece Herşeyi Değiştirdi

Beyazıt Öztürk ise aradığı aşkı bulup, evlenecek!

Bülent Ersoy – Saba Tümer – Sibel Can – Acun Ilıcalı – Tarkan

Saba Tümer Hagi Filmden Rol Teklifi Aldı

Bülent Ersoy, Saba Tümer, Sibel Can, Acun Ilıcalı, Tarkan’ında hayatında ciddi değişikler olacak. Özel hayatları, projeleri, taşınmaları ve evlilikleri basında fazlaca yer alacak.

Mayıs Ayında Neler Olacak?

Mayıs ayında magazin ve siyaset camiası içinde karışıklıklar, söz düelloları olacak. Özellikle Mayıs’ın son haftası çok fazla tartışma ve karışıklık duyacağız. Mayıs ayı sonrası sürpriz aşklar ve ilişkiler yaşanacak. Açıklamalarında bulundu.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR