MAGAZİN

Avşar Kızı Yeni Aşka Yelken Mi Açıyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.01.2012

Avşar Kızı Yeni Aşka Yelken Mi Açıyor

Herkes Hülya Avşar'ın iş adamı Mehmet Dereli'nin aşkını konuşuyor. Peki ikili gerçekten birlikte mi? Dereli, konu için HT Magazin'e çok özel bir açıklamada bulundu.

Kaya Çilingiroğlu'yla boşandıktan sonra Saadettin Saran'la evliliğin eşiğinden dönen Avşar'la, 12 yıllık eşi Şebnem Dinçgör'den geçtiğimiz günlerde boşanan Dereli'nin iki haftadır flört ettiği ortaya çıktı. Hülya Hanım'ın yakın çevresi, ünlü oyuncunun Mehmet Bey ile birbirini tanıma aşamasında olduğunu doğruladı.

Görüşüyoruz Ama...

Mehmet Dereli, HT MAGAZİN'e yaptığı açıklamada Hülya Avşar'şa iki haftadır görüştüklerini belirtip, "Evet, görüşüyoruz ama öyle aşk filan yok. İleride olabilir" dedi.

Dereli, Hülya Avşar'a çiçek yolladığı iddiaları içinse şunları söyledi: "Ben öyle yazılanlar gibi çiçek filan yollamadım. Öyle alaturka bir adam değilim!” Bu arada Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu, Dereli ve arkadaşlarının 10 gün önce Papermoon’da birlikte yemek yediği öğrenildi.

"Bundan Sonraki Onun Hayatıdır"

Ünlü işadamı Mehmet Dereli’nin 2000 yılında Las Vegas’ta evlendiği ve geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi Şebnem Dinçgör, eski eşinin Hülya Avşar’la birlikte olduğu iddiası için şunları söyledi: “Biz Mehmet Bey’le boşandık. Bundan sonraki onun hayatıdır. Beni ilgilendirmez. Bu aşkla ilgili de fazla yorum yapmak istemiyorum...”

ÜNAL DEMİRKAYA- GAZETE HABERTURK- HT MAGAZİN

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR