MAGAZİN

Bülent Ersoy Neden Helin Avşar'la Tartıştı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.11.2016

Bülent Ersoyla Tartışan Helin Avşar

Bülent Ersoy'la Tartışan Helin Avşar, Yayını Ağlayarak Terk Etti

Canlı yayına telefonla bağlanan Bülent Ersoy'la tartışan Helin Avşar, gözyaşlarını tutamayıp canlı yayını terk etti.

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem ile anılarını anlatmak için 'Aklınızda Kalmasın' programına telefon ile bağlanan Bülent Ersoy, programın sunucusu Helin Avşar ile tartıştı. Tartışmanın ardından gözyaşlarına hakim olamayan Avşar, ağlayarak yayını terk etti.

BÜLENT ERSOY CANLI YAYINA BAĞLANDI

Yoğun bakımda yatan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem'i anlatmak için programa bağlanan Ersoy herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

"KUMAR HASTALIĞI VARDI"

Coşkun Erdem'e her zaman destek olduğunu söyleyen Ersoy, "2 kez ekstra programlarımın parasını ona bıraktım. Çalışmış olduğum gazinolarda da fasıl yapması için kendisini istediğimi patrona ilettim ve onu aldırdım. Kumar hastalığı vardı benim gözümün önünde Kıbrıs'ta aşağıya indi bütün paraları her şeyi orada bıraktı." dedi.

"KİMSEYİ KAALE ALMIYORUM"

Daha önce annesi Emal Avşar'ın cenazesine katılmadığı için Bülent Ersoy'u asla affetmeyeceğini söyleyen Helin Avşar'a ünlü sanatçıdan tepki geldi.

Ersoy, "Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!" diyerek Helin Avşar'ı kızdırdı. Bülent Ersoy'un tepkisi karşısında olduça sinirlenen Avşar, "Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum" diyerek Ersoy'a tepki gösterince Elif Güvendik araya girip Helin Avşar'ı sakinleştirdi.

HELİN AVŞAR YAYINI TERK ETTİ

Kısa süreli gerginliğin ardından Bülent Ersoy, Emel Avşar'ın cenazesine gidemediği için çok pişman olduğunu ve vicdan azabı çektiğini söyleyince Helin Avşar gözyaşlarını tutamayıp canlı yayını terk etti.

Son dakika

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR