MAGAZİN

Burak Özçivit'i Yakından Tanımak İster Misiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.04.2011

Burak Özçiviti Yakından Tanımak İster Misiniz

Şu aralar Küçük Sırlar dizisinde Çetin namı- diğer Çet karakterini canlandıran, genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncuyu yakından tanımak ister misiniz?

24.12.1984′de istanbul’da doğdu. Kazım İşmen Lisesi mezunu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okuyor.

İngilizce biliyor. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan hoşlanıyor.

2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmaşında gelecek vaad eden seçildi. Bu yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladı. Hala Uğurkan Erez ile çalışmakta.

Daha sonra 2005 Best Model Of The Turkey yarışmasına yeniden katıldı ve Best Model Of Turkey seçildi. Buna bağlı olarak da Best Model Of The World ‘a katıldı ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildi. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldı.

Kasım 2007′ de sinemalarda gösterime girecek olan yapımcılığını Mia Danışmanlık ve Dada Film’in ortaklaşa yaptığı – Musallat – isimli Sinema filminde görev aldı.

Bu aralarda yapımcılığını 3 nokta yapımın yaptığı Kanal D‘de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı – Zoraki Kocada – oynadı.

Şu anda gençlerin fenomeni haline gelen Star Tv’nin sevilen dizisi Küçük Sırlar’da oynuyor. Dizideki Çetin/Çet karakteriyle genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit oyunculuk konusunda da ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

setarkasi

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR