MAGAZİN

Burcu Kara "Tozlu Yollar" ile Ekranlara Dönüyor

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.11.2012

Burcu Kara Tozlu Yollar ile Ekranlara Dönüyor

Yeni sezona giren bir çok dizi ekranlara veda ederken, Burcu Kara'nın başrollerinde oynadığı "Tozlu Yollar" çok yakında ekranlarda olacak.

Güzel Oyuncu Yeni Dizisiyle İlgili Neler Söyledi?

Yakında atv'de başlayacak olan diziyle ilgili Burcu Kara şöyle konuştu:"1967 yılında, Süleyman Demirel döneminde geçiyor. Aslında bir kül kedisi hikayesi gibi... Kimsenin kötülüğüne inanmayan, kendini kandırarak yaşayan bir kızın karmaşık ilişkileri anlatılıyor."

Özer Kızıltan'ın yöneteceği dizide Burcu Kara'ya Seda Akman, Nihat Altınkaya,Sinan Taymin Albayrak, Yücel Erten, Pamir Pekin ve Selda Alkor eşlik ediyor.

İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamı almak için Trakyalı ünlü yağ fabrikasının sahibi olan Hünkar Gündoğan'ın ilk eşinden olan Feride'ye yakınlaşır ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşer. Bir aşk çocuğu olan Feride doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever.

İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikret'in kötü duygularını tepe taklak eder. Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Feride'ye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.

gecce

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR