MAGAZİN

Çelik'ten İzel'e Şaşırtıcı Sözler

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.06.2012

Çelikten İzele Şaşırtıcı Sözler

Çelik, konuk olduğu 2. Sayfa'da İzel-Çelik-Ercan grubunun, İzel’in davranışları sebebiyle dağıldığını söyledi.

İşte Çelik'ten şaşırtan açıklamalar:

*Ben gruptan yıllar önce ayrıldım. Daha sonra uzun süre bir araya gelmedik. Ardından Beyaz Show’a çağrıldık. Gitmeden önce 'beraber bir çalışma yapar mıyız' diye konuştuk. Programa çıktıktan sonra sanki ben grupla yeniden çalışmak istiyormuşum gibi bir hava yaratıldı.

*Yıllar önce gruptan ayrıldığım için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Çünkü karakteri hiç değişmemiş. Ercan ise adam gibi adamdır ve eminim ki ben bu konuda ne dersem diyeyim o da altına imza atar. O da benim tarafında. Çünkü 25 yıldır İzel’le ilgili konuşmuyoruz ama artık bıçak kemiğe dayandı.İzel’in disiplini hiç yoktur.

"Ya İzel Gelmezse"

Herkesle konuşuyoruz, Beyaz’ı programdan sonra arıyoruz konuşuyoruz, Serdar Ortaç’ın babası vefat etti aradık konuştuk. Kendisini öyle bir yerde görüyor ki telefonlara bile çıkmıyor.

Beyaz Şov'da öncesi Ercan'a "Ya İzel gelmezse" dediğimde yüzü bembeyaz oldu. İzel geldiğinde de kuliste aramızda öyle bir konuşma olmadı, İzel'le birbirimizi yayında gördük.. Evet birbirimizin gözüne bakarak şarkı söyledim ama bizim için rol yapmak zor bir şey değil. Orada oynadım, iyi rol yaptım.

*Bizim grubun dağılma sebebi İzel'in Ercan'ı fişeklemesidir. Önüme 10 maddeden oluşan bir emir listesi koydular, ben de kabul etmedim ve bitti. O listeyi İzel hazırlatmış. Biz bir yıl çalıştık ama anlatamayacağım kavgalar yaşandı.

*Ben Ercan’ın İzel’in disiplinsizliği sebebiyle travmalar geçirdiği günleri hatırlarım. Ama umrumda değil artık İzel. Ondan benim için bir cacık olmaz!..

ht magazin

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR