MAGAZİN

"Çok Etkilendim" Dediği Kişi Beyazıt Öztürk mü?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 26.08.2013

Çok Etkilendim Dediği Kişi Beyazıt Öztürk mü

Meryem Uzerli’nin “Türkiye’de birinden çok etkilendim, onun haberi bile yoktur, platonikti zaten hislerim. Tabii bir şey olmadı. Yalnızlığım devam etti. Ben aslında güven aradım, sırtımı dayayabileceğim, kendimi iyi hissedebileceğim birini” sözleri merak uyandırdı.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Uzerli’nin “Çok etkilendim” dediği o kişi, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk. İkili, 2011 yılında Cihangir’deki bir kafede birlikte görüldüğü haberiyle gündeme gelmişti.

Uzerli’nin röportajında Türkiye’deyken en mutlu olduğu anları sıralarken listeye “Beyaz Show”da geçirdiği dakikaları da eklemesi, iddiayı güçlendirdi.

Meryem ayrıldığı sevgilisi Can Ateş için çok ağır konuşuyor: “Beni cinsel yönden çekici bulmadığını söylüyordu. Kilomu, kıyafetlerimi beğenmiyordu. Kendimden nefret etmiştim. İntiharı düşündüm.” Can Ateş dün POSTA’ya şöyle dedi: “Biten ilişkinin ardından konuşmak istemiyorum. Üzerime düşeni yapacağım. Bu açıklamalar talihsiz. Üzgünüm” dedi.

Uzerli’nin anlattıklarından etkilenen pek çok ünlü isim, Twitter’dan ünlü oyuncuya destek mesajı yolladı.

Gonca Vuslateri: Ayşe Arman’ın Meryem Uzerli ile yaptığı röportaja bayıldım. Özellikle "Kültürü bir türlü çözemedim" kısmına alkış!

Yesim Salkım: Helal olsun sana Meryem Uzerli... Git bu hayat senin kimseye de hesap verme bundan böyle !!!!

Zara: Meryem Uzerli'nin röportajını okurken kalbim sıkıştı. Bir canın oluşumu dünyadaki en büyük mucize. Sana "AŞK" olsun bebeğin Meryem.

Posta

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR