MAGAZİN

Demet Akalın Yazın Yine Fırtına Gibi Esecek!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.05.2011

Demet Akalın Yazın Yine Fırtına Gibi Esecek

Demet Akalın'dan yaza özel yepyeni bir albüm: Her albümüyle yıllardır müzik listelerinin baş sıralarına oturmayı başaran Demet Akalın, 2011 yazı için özel hazırladığı ve merakla beklenen albümünü Aşk'ı önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak.

Yıllardır dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Demet Akalın, Aşk adını verdiği yeni albümüyle yaza yine iddialı bir giriş yapıyor. Yazın müjdecisi yeni albümünde birbirinden güzel 6 şarkıya yer veren sanatçının seslendirdiği şarkılar her zaman olduğu gibi bu yıl da yaza damgasını vuracak.

Albümde, daha piyasaya çıkmadan ses getiren Aşk şarkısı, Akalının prensim dediği Ceyhun Çelik imzasını taşıyor. Düzenlemelerde Erhan Bayrak, Erden Kınay ve David Şaboy ile çalışan Demet Akalının bu albümdeki en büyük süprizi ise, herkesin çok sevdiği Ferdi Tayfur şarkısı Ben de Özledim. Bir dönemin en çok sevilen şarkılarından olan Ben de Özledime kendi yorumu ve soundunu katarak güncelleştiren Demet Akalın, bu şarkıyı yeniden gündeme getirmekten çok mutlu olduğunu belirtiyor.

Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı'nın kamerası karşısına geçen Demet Akalın formunun zirvesinde görüntüsü ve muhteşem fotoğraf kareleriyle kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.

Kış ayları boyunca aralıksız konser veren Demet Akalın, daha albüm çıkmadan iki katına çıkan konser taleplerine yetişmeye çalışıyor. Şimdiden Mayıs ve Haziran ayını tamamen dolduran sanatçı, büyük merakla beklenen konserlerinde yeni şarkıları, yeni showları ve süprizleriyle önümüzdeki günlerde sevenleriyle buluşacak.

www.gecce.com

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR