MAGAZİN

"Diriliş Ertuğrul" Ekibi "Altın Kelebek" İade Etti!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 14.11.2016

Diriliş Ertuğrul Ekibi Altın Kelebek i İade Etti

Televizyon ve müzik dünyasının en prestijli ödül töreni "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" dün akşam sahiplerini buldu. Altın Kelebek'te en iyi dizi ödülünü Diriliş Ertuğrul aldı. Diriliş Ertuğrul ekibi gecede konuşma yapamadıkları gerekçesiyle ödülü iade ettiklerini açıkladı. İşte dizinin ekibinden gelen basın duyurusu:

2016-2017 ana sponsoru NAZENİN KONAKLARI:

‘DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN YANINDAYIZ

BASIN DUYURUSU

13 Kasım Pazar akşamı dağıtılan 43. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde izleyici oylarıyla layık bulunduğu ‘Yılın En İyi Dizisi Ödülü’nü teslim alan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin Yapımcı ve Senaristi Mehmet Bozdağ, kendilerini bu ödülle buluşturan izleyicileri selamlama ve teşekkür konuşmasını yapma fırsatı verilmediği için ödülü iade etmiştir.

Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu zor zamanlarda gururla sponsoru olduğumuz, 'Diriliş Ertuğrul’a karşı yapılan ayrımcılığı kınıyor; Türk halkının yürekten sahiplendiği bu değerli tarihi dizinin, hak ettiği yaklaşımı bulamamasından dolayı büyük üzüntü içinde olduğumuzu kamuoyuyla paylaşıyoruz.

‘Diriliş Ertuğrul’un 2016-2017 sezonu yayın sponsoru Nazenin Konakları Çengelköy olarak, başta Sayın Mehmet Bozdağ olmak üzere, tüm 'Diriliş Ertuğrul' yapım ekibi ve oyuncularına karşı gösterilen bu tutumu esefle kınıyor ve kendilerinin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Türk halkının hoşgörülü ve kucaklayıcı yaklaşımının her zaman hatırlanmasını diliyor, herkesi birlik ve beraberlik içinde tarihimize ve geleceğimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.

KAAN PEHLİVAN

NAZENİN KONAKLARI ÇENGELKÖY YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR