MAGAZİN

Ebru Gündeş Ayrılığa Daha Fazla Dayanamadı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.03.2014

Ebru Gundes Ayriliga Daha Fazla Dayanamadi

Ebru Gündeş, eşi işadamı Reza Zarrab'ın 17 Aralık sürecinde gözaltına alındıktan sonra tahliye edilmesinin ardından, sahnelere dönme kararı aldı.

Ebru Gündeş Sahnelere Dönme Kararı Aldı

Son zamanlarda magazin basınında pahalı hediyelerle adından sıkça söz ettiren Ebru Gündeş'in eşi, kızı Alara'nın babası Reza Zarrab rüşvet operasyonu kapsamında 17 Aralık'ta gözaltına alınmış, 21 Aralık'ta tutuklanmıştı.

Gazeteport'un haberine göre; son olarak 'O Ses Türkiye 'de jüri üyesi olarak boy gösteren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, yaşanan bu olaylardan sonra ardından ortalarda görünmüyordu.

Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan sonra tahliye kararıyla yüzü gülen Gündeş, 4 Haziran’da hayranlarının karşısına çıkacak. 20 yıllık kariyerinde ilk kez yılbaşı gecesi programını iptal eden Ebru Gündeş, eşi iş adamı Reza Zarrab’ın 17 Aralık sürecinde gözaltına alındıktan sonra tahliye edilmesinin ardından, sahnelere dönme kararı aldı.

Her Yaz Olduğu Gibi Sibel Can'la Dönüşümlü Olarak Sahne Alacak

Son olarak '13.5' adlı albüme imza atan Gündeş, Antalya'ki bir oteldehayranlarıyla olacak. 4 Haziran akşamı konser verecek olan sanatçı, her yaz olduğu gibi Sibel Can’la dönüşümlü olarak sahne alacak.

Posta İnternet Sitesi

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR