MAGAZİN

Gülben Ergen'in 24 Ağustos'daki Konserinin Bilet Fiyatı 33 TL. İndi!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.08.2012

Gülben Ergenin 24 Ağustosdaki Konserinin Bilet Fiyatı 33 TL İndi

24 Ağustos'da Arena'da konser verecek olan Gülben Ergen, biletleri satılmayınca hüsrana uğradı. Ergen, şimdi internetteki fırsat sitelerinde biletleri 33 TL'ye satıyor.

Çareyi İnternetteki Fırsat Sitelerinde Buldu

Başta Tarkan olmak üzere birçok sanatçının konser biletleri günler öncesinden tükenirken; Gülben Ergen'e ilgi yok! 24 Ağustos'ta Kuruçeşme Arena'da konser verecek olan Ergen'in biletleri hiç ilgi görmedi. Hemen bir pazarlama stratejisi geliştiren Gülben Ergen ve ekibi, çareyi internetteki fırsat sitelerinde buldu. Ergen, indirim sitelerinden konser biletlerini satışa sunmaya başladı.

İndirime Rağmen Konsere İlgi Yok

Sadece 66 TL'lik konser biletleri bile satılmayan Gülben Ergen, bu biletleri yüzde 50 oranında yani 33 TL'ye kadar indirdi. Bu dampingi bile yeterli bulmayan Ergen, sırf konser alanı bomboş olmasın diye biletleri 6 taksitle satışa sunmaya başladı. Gülben Ergen'in büyük hüsrana uğradığı için moralinin de bir hayli bozuk olduğu söyleniyor.

Damping'e Rağmen Bilet Satışı Az!

Ünlü şarkıcı, fırsat sitelerinden bilet fiyatlarını yarı yarıya indirmekle de yetinmedi. Gülben Ergen, konser biletlerini 6 taksitle satışa sunmaya başladı.

Yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre ise bu 'damping'e rağmen; Gülben Ergen'in 24 Ağustos'ta Kuruçeşme Arena'daki konserine ilgi az!

gecce

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR