MAGAZİN

Hangi Ünlü Çift Boşanıyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.02.2012

Hangi Ünlü Çift Boşanıyor

Tuba Ünsal, ayrılacaklarını yalanladığı eşi Murat Pilevneli'den boşanıyor. Çiftten bir basın açıklaması geldi...

Ayrılık İddialarını Sürekli Yalanlamışlardı

Sürpriz bir biçimde nikâh masasına oturdular ve kısa bir süre sonra çocuklarını kucaklarına aldılar. Los Angeles'ta evlendiler ve çocuklarını orada dünyaya getirdiler. Fakat evlilikle ilgili kötü haberler geçtiğimiz yılın Kasım ayında gelmeye başladı. Haklarındaki 'ayrılık' iddialarını sürekli yalanlayan çift, boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Düne kadar yine ayrılacaklarını yalanlıyorlardı... Tuba Ünsal ve Murat Pilevneli yaptıkları basın açıklamasıyla evliliklerini noktalama kararı aldıklarını açıkladı. İkili tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"2010 yılında başladığımız evliliğimizde 4 ay önce bir yol ayırımına geldik ve bu süre sonunda her konuda karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Bundan sonra kızımızın da içinde bulunduğu bu ilişki, karşılıklı dostluk ve saygı çerçevesinde devam edecektir."

Açıklama şöyle sona erdi:

"Siz değerli basın mensuplarından, boşanmamız için başlattığımız bu hukuki süreçte bizlere anlayış göstermenizi ve bu açıklamanın dışındaki yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz."

Modern Aşk Hikayesi Son Buluyor

Tuba Ünsal, kızları Sare doğduktan sonra verdiği bir röportajda, "Bizimkisi modern bir aşk hikâyesi. Birlikte çok eğleniyoruz ve birbirimize her anlamda destek oluyoruz. Aynı zamanda da gerçekten iyi arkadaşız. Herkesin kendine ait hayatı var, birbirimizin sınırlarına müdahale etmiyoruz.

Türkiye’de herkes uyurken biz evlendik. 10 saatlik zaman farkı var aramızda... O gün komikti, heyecanlıydık ancak aynı zamanda garip bir şekilde cool hissediyorduk. Sabah doktor randevumuz vardı. İki saat sonra düğünümüz olduğunu öğrenince doktorumuz da şaşırdı. Nikâhımız arkadaşlarımız Emrah ve Simla Yücel’in evinde kıyıldı. Etraf çok güzel süslenmişti. Nikâh akşamüstü altı gibi başladı. Murat’ın hiç tanıdığının olmaması, gelen bütün davetlilerin benim arkadaşım olması da ayrıca komikti... Beni Emrah teslim etti Murat’a. Keyifli ve romantik bir geceydi" demişti.

Ünsal, sonrasında çıkan boşanma haberleri için de "Özel hayatım hakkında tek kelime etmem" diyordu. Ünsal bir süredir sürekli yalnız dışarı çıkıyordu.

BEGÜM ÇELİKKOL / HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ"

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR