MAGAZİN

Hülya Avşar'dan Veto Yiyen Ömür Gedik'ten Cevap:"Acemilerle Çalışma

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.08.2011

Hülya Avşardan Veto Yiyen Ömür Gedikten Cevap Gecikmedi

Ömür Gedik, kendisini ‘Çek Bakalım’da istemeyen Hülya Avşar’a sert tepki verdi... Hülya Avşar ile Ömür Gedik arasında yaşanan gerilim devam ediyor.

"Bir Daha Yan Yana Gelmem"

Sinema eleştirmeni Ömür Gedik, Hülya Avşar’a fena çattı. atv’de yayınlanmaya devam eden kısa film yarışması ’Çek Bakalım’ başlamadan önce jüride Okan Bayülgen, Hıncal Uluç ve Hülya Avşar’la birlikte Ömür Gedik’in de adı geçiyordu.

Hülya Avşar, projenin başlangıcında Tarkan’la yaşadığı polemik yüzünden kendisini eleştiren Ömür Gedik’in jüri üyesi olmasına karşı çıkmıştı. Okan Bayülgen’in Avşar’ı ikna etmesi üzerine davet gönderilen Gedik ise programda yer almayı kabul etmemişti.

"Hülya Avşar Gibi Acemilerle Çalışmam"

Önceki gün sevgilisi Ferhat Göçer’le Arnavutköy’de balık yiyen Ömür Gedik, mekân çıkışı gazetecilerin "’Çek Bakalım’ programının jüri koltuğuna neden oturmadınız?" sorusuyla karşılaştı. Profesyonel bir anlayışı olduğunu vurgulayan Gedik, Hülya Avşar’ı kızdıracak sözler söylemekten çekinmedi.

Avşar kızını amatörlükle suçlayan Gedik, "Hülya Avşar bir yazımdan dolayı çok amatörce sözler sarf etti. Onunla bir daha yan yana gelmem. Ben profesyonelim, Hülya Avşar gibi acemilerle çalışmam" dedi.

www.sacitaslan.com

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR