MAGAZİN

Hülya Avşar'ın Şovu Kaldırıldı Mı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 28.06.2011

Hülya Avşarın Şovu Kaldırılıyor mu

Geçen cuma TNT'de sunduğu şov programının sezon finalini yapan Hülya Avşar'ın kanalın yeni yayın dönemi atağına kurban gittiği öne sürüldü.

Avşar dün twitter sayfasına "2,5 ay yokum, şarkımı okudum 10 güne kadar huzurlarınızda, oynamaya hazır mısınız?" notu düşerek tatile çıktı. Çocukluğunun geçtiği Ayvalık’a giden Avşar, annesinin vefatının ardından yazlığını Yavuz Bingöl’e sattığı için yaz boyu Cunda’daki Ortunç Otel’de kalacak.

Avşar sadece Metin Arolat’ın yöneteceği klibin çekimleri için birkaç günlüğüne İstanbul’a dönecek. Bu arada Avşar’ın Show TV Eski Genel Müdürü Saner Ayar’ın transferiyle yeni yayın döneminde atağa geçen TNT’de kadrodışı bırakıldığı öne sürüldü.

Sözleşme Mart 2012'de Bitiyor...

Avşar’ın son programına geçen hafta hiçbir yöneticisinin çiçek göndermemesi dikkat çekmişti. "Çok Güzel Hareketler Bunlar" ve "Kurtlar Vadisi Pusu"yu aldıktan sonra son olarak da "Muhteşem Yüzyıl" dizisiyle flört eden TNT yönetiminin yeni yayın döneminde Hülya Avşar’ın şovunu yayın akışından çıkarmayı planladığı iddia edildi. Avşar cephesi ise gündeme gelen bu iddialar üzerine "Bizim sözleşmemiz mart 2012’de bitiyor. Ayrıca şov kanalın en çok izlenen programlarının başında... Bu dedikodular birileri tarafından maksatlı olarak çıkarılıyor" açıklamasını yaptı.

Milliyet Magazin Servisi

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR