MAGAZİN

İkilinin Birlikteliği Magazin Gündemine Bomba Gibi Düştü

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.12.2016

Yılın aşk bombası

Aşk yaşadıkları konuşulan İrem Sak ile Ali Sunal, Erdem Yener'in albüm lansmanında yan yana poz vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı.

Yılın aşk bombası

Erdem Yener, ikinci albümü "Çıplak"ı müzikseverlerin beğenisine sundu. Albüm lansmanını önceki gün gerçekleştiren şarkıcıyı oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı. Yener'i izleyenler arasında aşk yaşadıkları konuşulan İrem Sak ve Ali Sunal da vardı.

İLK ALBÜMÜ ÜÇ BUÇUK YIL ÖNCE ÇIKARMIŞTI

Sürpriz bir kararla 'Güldür Güldür'den ayrılan Erdem Yener, müzik hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yener, üç buçuk yıl aranın ardından ikinci albümü "Çıplak"ı beğeniye sundu. Önceki gece garajistanbul sahnesinde lansmanı gerçekleşen albüm, dinleyicilerden tam not aldı.

"SONUNDA SAHNELERE GERİ DÖNDÜM"

"Burada olmak çok keyif verici. Sonunda sahnelere geri döndüm" diyen Erdem Yener'i gecede Özge Borak, Alper Kul, Onur Buldu, Vildan Atasever ve Onur Atilla gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.

ALİ SUNAL VE İREM SAK'IN PANİK ANLARI

İrem Sak ile Ali Sunal da Erdem Yener'i dinledi. Aralarında aşk söylentileri çıkan ikili, yan yana poz vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı.

Milliyet

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR