MAGAZİN

Ivana Sert, Oğlunun Hayatına Nasıl Yön Vereceğini Anlattı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.03.2012

Ivana Sert Oğlunun Hayatına Nasıl Yön Vereceğini Anlattı

Eşi Yurdal Sert’e boşanma davası açan Ivana Sert, geçen hafta “Bugün Ne Giysem?” programında oğlu Ateş’in aşk hayatına nasıl yön vereceğini anlattı

Ivana Cesurca Açıklamalarda Bulundu

Bu sözler ikoncanımız Ivana Sert‘e ait. Evet hani, “Kocamın bir kez beni aldatmasına göz yumarım” diyen kadına... Cesur kadın vesselam. Aslında günümüzde birçok kadın aldatılmaya göz yumuyor. Ama saklıyor, gizliyor, “Benim başıma gelmez” diyor. Ama Ivana saklamıyor. O cesurca söylüyor. Şimdi de “Oğlum Ateş’e 16 yaşına kadar izin yok. Ama sonrasında ben defile yapacağımseçsin beğensin alsın diye” diyor. “Bugün Ne Giysem” programında söylüyordu bu sözleri. Yani oğlu, kız beğensin diye defile düzenleyecekmiş. Şimdi “Bu kadın da amma saçmalıyor” demeyin sakın.

Her hafta Muhteşem Yüzyıl’da Valide Sultan’ın “aslanına” haremden kız seçtiğini, güzel cariyeleri odasına gönderdiğini izlemiyor musunuz? Yani bana göre fark yok. İkisi de anne. Aslında erkek annelerinin geneli böyle sanırım. Çevremde olan birçok erkek annesi de evlatları için böyle düşünüyor ve uyguluyor. Ben şahidim.

ESİN ÖVET GAZETE HABERTURK HT MAGAZİN

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR