MAGAZİN

İzel: 'Çelik ve Ercan'ı Sildim'

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.06.2012

İzel Çelik ve Ercanı Sildim

İzel: "Beyaz Şov’da bir araya geldiğimizde ben gerçekten mutluydum ama Çelik oynamış, rol yapmış. Bugünden sonra Çelik’le de Ercan’la da dostluğum bitmiştir, ikisini de sildim.

"Ondan Bir Cacık Olmaz"

Şarkıcı Çelik, 25 yıl önce “İzel-Çelik-Ercan grubunun dağılmasına İzel’in davranışlarının neden olduğunu belirtip “Ondan bir cacık olmaz” diyerek ağır konuştu...

“Çelik ve Ercan Benim İçin Bitmiştir”

Çelik’in açıklamaları üzerine İzel sessizliğini bozdu:

"Çelik beni telefonla aradığında hastanedeydim, elimde raporum bile var. Son yaşadığım olaydan sonra (Hande Yener polemiği) vücudum iflas etti. 20 yıl sonra içime attığım bir üzüntüyü yazmıştım ama yazdığıma yazacağıma pişman oldum. Olay çok başka yerlere gitti. Arkasında da Çelik’in açıklamaları. Şok geçiriyorum. İzel-Çelik-Ercan benim yüzümden dağılmadı.

Yoluma Tek Başıma Devam Etmek İstiyorum

İzel-Çelik-Ercan benim yüzümden birleşemiyor. Çünkü istemiyorum, yoluma tek başıma devam etmek istiyorum. Ayrıca bu grup Ercan’la Çelik’in kavgaları yüzünden dağıldı. Çelik’in ’İzel’den bir cacık olmaz’ sözlerine çok üzüldüm, canım yandı, kalbim acıdı. Beyaz Şov’da bir araya geldiğimizde ben gerçekten mutluydum ama Çelik oynamış, rol yapmış. Bugünden sonra Çelik’le de Ercan’la da dostluğum bitmiştir, ikisini de sildim. Çelik’in cilt problemim için ‘Hep öyleydi’ diyor. Benim 20 yaşımda fotoğraflarım var, hiç öyle değil.

VATAN

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR