MAGAZİN

Kıvanç ve Azra'ya Herkes Hayran

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.04.2012

Kıvanç ve Azraya Herkes Hayran

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın çifti dün gece eğlendikleri mekanın çıkışında el ele binecekleri taksiye doğru yürürken sokakta ki insanlar tarafından büyük alkış aldı.

Çiftin Mutluluğu Gözlerinden Okunuyordu

Kuzey Güney dizisinin Kuzey'i Kıvanç Tatlıtuğ tekrar barıştığı sevgilisi Azra Akın ile birlikte Asmalımescit'te bir mekan çıkışında görüntülendi. Mekana erken saatlerde gelen ünlü oyuncu geccenin geç saatlerine kadar mekanda kaldı. Dışarıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen ikili görüntü vermemek için mekanın arka kapısından çıksa da görüntülenmekten kurtulamadı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın sorulan soruları yanıtsız bırakarak taksi ile oradan ayrıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın çiftine dizideki arkadaşı Rıza Kocaoğlu ve sevgilisi Beril Kayar eşlik etti. Son zamanlarda aralarından sus sızmayan gurup muhteşem dörtlü olarak anılmaya başladı.

"Helal Sana Enişte"

Taksiye doğru yönelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın, çifti o sırada hayranlarının sözlü tezahüratıyla karşılaştı. Tatlıtuğ’ u bir anda karşılarında gören kız hayranları "Çok yakışıklıymış". "İnanmıyorum Kıvanç Tatlıtuğ" diye bağırırken, erkek hayranları da "Kıvanç’ ta bu muymuş". "Helal sana enişte" tezehüratlaarı yapmaya başladı. Hayranlarının bu bağırışmalarını karşılıksız bırakmayan Tatlıtuğ, eliyle onları selamladıktan sonra taksiye bindi. Taksi içerisinde Tatlıtuğ elini Azra Akın’ ın omzuna attığı gözlerden kaçmadı.

gecce.com"

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR