MAGAZİN

“Küçük sırlar by adL” FACEBOOK’unda ORTALIK KARIŞTI…

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 24.05.2011
Küçük Sırlar by Adl Facebookunda Ortalık Karıştı

Artık bir tık’la “Küçük Sırlar” dizisinin yıldızları kadar şık, onlar kadar güzel, çekici ya da masum görünebilir ve her hafta heyecanla süregelen hikayelerinin yanı sıra onlar gibi giyinebilirsiniz…

Üstelik kendi tarzınızı da yaratma şansına sahip olarak… Nasıl mı? “Küçük Sırlar by adL”nin facebook sayfasında kendi kombinini oluşturan ve en çok oy alan ilk 5 kişi yarışacak… Küçük Sırlar dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Burak Özçivit en çok oy alan 5 kişiden 1.yi seçecek ve hediyesini ondan alacak…

Yarışma Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Başladığı günden bu yana büyük ilgi gören ve 10 bin kişyi tarafından ziyaret edilen facebook sayfası ile ilgili olarak Burak Özçivit; “Küçük Sırlar by adL’nin facebook da paylaştığı tarzını yarat yarışmasında en çok oy alan 5 kişi arasından birinciyi seçmek hayli heyecanlı. Çok zorlu bir seçim olacak. Birkaç favorim var şimdiden. Ama özellikle genç kızlardan daha yaratıcı kombinler bekliyorum” dedi.

“Küçük Sırlar” dizisinin stil danışmanları Banu Savcı ile Tuba Mutlay ve ADL Tasarım direktörü Zehra Işık’ın bir araya gelerek oluşturdukları “Küçük sırlar by adL” koleksiyonu parçalarını facebook sayfası üzerinden tık’layarak kombine edebilir, kendi tarzınızı belirleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu renkli ve yaratıcı uygulamanın bir parçası olmak istiyorsanız “Küçük Sırlar by adL” facebook sayfasını ziyaret etmeniz ve kendi kombininizi oluşturmanız yeterli. Küçük Sırlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit’le bir araya gelerek, yaratıcılığınızın karşılığı kombininize sahip olmak için geri sayım başladı.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR