MAGAZİN

Küçük Sırlar'ın Kolleksiyonu Yapıldı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.03.2011

Küçük Sırların Kolleksiyonu Yapıldı

Bu yılın en fenomen gençlik dizisi “Küçük Sırlar” dizisinin iki güzeli Dilara Öztunç ve Gonca Vuslateri İstinye Park’da Küçük Sırlar by adL koleksiyonundan alışveriş yaptı. Dizideki kıyafetlere özenen sadece gençler değil…70 yaşındaki nine de tütü etek istiyor!!!

Dizi Canlı Podyum Gibi
Dizide senaryo gereği yaptıkları alışverişte oyuncular çok eğlendi.Küçük Sırlar by adL’nin stil danışmanları Banu Savcı, Tuba Mutlay ve adL Tasarım direktörü Zehra Işık’ta çekim boyunca mağazadaydılar.

Dizideki Elbiseler Yok Satıyor

Dizinin çekimine gelen basına röportaj veren oyuncular Dilara Öztunç ve Gonca Vuslateri “ dizinin hayranları yolda bizi gördüklerinde en çok sorduğu soru kostümlerimizin nerden olduğuydu, şimdi adres gösterebileceğimiz için çok mutluyuz”dediler. Dizinin stil danışmanları Banu Savcı ve Tuba Mutlay “İzleyicinin yoğun talebi bizi bu proje için harekete geçirdi...

İlk kez yapılacak olan böyle bir projenin sahipleri olarak heyecanla ve sabırsızlıkla koleksiyonun tamamlanmasını ve tabiki sonrasında herkesle buluşmasını bekliyoruz. Yeni bir marka yarattık, 20 parçalık bir koleksiyonla çalışmaya başladık, kolleksiyona her hafta yeni modeller eklemeyi düşünüyoruz ve 15-40 yaş arası geniş bir kitleye hitap ediyoruz” dediler.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR