MAGAZİN

Meltem Cumbul'dan Evlilik Sürprizi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 25.08.2012

Meltem Cumbuldan Evlilik Sürprizi

Meltem Cumbul, kendisinden 12 yaş küçük işadamı Alican Özbaş’la gizlice evlendi!

VIP Turizm’in ortaklarından Aydın Osman Erkan’ın torunu Alican Özbaş, 2009 yılının ekim ayında Nurettin Hasman’la Güliz Onursal’ın ikizlerinden Merve Hasman’la evlenmişti. Ancak mutlulukları kısa sürdü, çift dört ay sonra boşandı. Merve Hasman ayrılığın ardından Berk Suyabatmaz’la yeni bir aşka yelken açarken, Alican Özbaş ortalardan kayboldu.

Aşkları çok yeni

Yaz başında Alican Özbaş’ın Meltem Cumbul’la flört etmeye başladığını duymuştum. Tatil için Özbaş’ın sahibi olduğu Kuşadası’ndaki İmbat Otel ile Blue Sky Otel’i tercih eden çift, bu sebeple görüntülenememişti. Bir arkadaşım da çifti Kenan Doğulu’nun Kuşadası’nda verdiği konseri izlerken görmüştü.

Herkesten sakladılar

Aralarında 12 yaş fark olan Alican Özbaş ve Meltem Cumbul, önceki akşam büyük bir sürpriz yaptı, Blue Sky Otel’de nikâh masasına oturdu. Gizli merasimde Özbaş’ın babası Erol Özbaş yoktu. İddiaya göre Erol Özbaş, bu evliliğe onay vermediği için oğlunun nikâh törenine katılmadı. Erol Bey, oğlunun önceki düğününe de katılmamıştı.

Meltem’e sorun

Bu arada telefonla ulaştığım Alican Özbaş, evlilikle ilgili soruma yanıt vermedi, “Bu konuda yorum yapmayacağım, Meltem Hanım’la görüşün” diyerek topu Meltem Cumbul’a attı...

Gökhan KİMSESİZCAN

Hürriyet Kelebek"

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR