MAGAZİN

Merve, Gözde Cariye Rolünden Sonra Yine Survivor'a Dönüyor

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.04.2011

Merve Gözde Cariye Rolünden Sonra Yine Survivorda

“Survivor” birinciliğinin ardından oyunculuğa soyunan ve “Muhteşem Yüzyıl”ın Ayşe’si olarak izleyici karşısına çıkan Merve Oflaz, 13’üncü bölümde diziye veda edip yeniden “Survivor”a dönecek. Ama bu kez yarışmacı değil, yorumcu olarak ekipte yer alacak.

Geçen yılın “Survivor” galibi Merve Oflaz’ın “Muhteşem Yüzyıl” macerasının sonu göründü. Ayşe karakterini canlandıran Oflaz, 13. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda edecek. Hemen ardından da tanınmasını sağlayan “Survivor” yarışmasına dönecek.

Ayrılık Nedeni Kavga Değil Survivor

Ayrılık nedeninin iddia edildiği gibi oyuncu arkadaşlarıyla kavga etmesi olmadığını belirten Oflaz, bu sürpriz gelişme ve yeni projesi hakkında şunları söyledi:

“Sette kavga haberleri asılsız. Öyle bir şey kesinlikle olmadı. Hem Meryem (Uzerli) hem de diğer ekip arkadaşlarımla aram çok iyi. Anlaşmam 13 bölümdü ve o sürenin sonunda diziden ayrılacağım zaten önceden belliydi. Yeniden ‘Survivor’a dönüyorum. Yarışmayla ilgili ekstra bir program hazırlanıyor, orada Acun Ilıcalı ile birlikte yorum yapacağım.”

Hürriyet

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR