MAGAZİN

Muhteşem Yüzyıl'ın Dünya Lansmanı Gerçekleşti!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.04.2011

Muhteşem Yüzyılın Dünya Lansmanı Gerçekleşti

Cannes'da düzenlenen 2011 MIP TV Televizyon Fuarı'nda ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin dünya lansmanı gerçekleşti. İşte gecceden ayrıntılar...

Halit Ergenç ve Meryem Uzerli Lansmanın Onur Konuğuydular

Cannes'da, 107 ülkeden yaklaşık 1500 satıcı, 4000 alıcı olmak üzere 5500 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen MIP Televizyon Fuarı'nın yıldızı, Global Agency dünya satış haklarına sahip olduğu, TIMS Prodüksiyon yapımı olan “Muhteşem Yüzyıl” oldu.

Partide Meryem Uzerli Güzelliğiyle Herkesi Büyüledi

Halit Ergenç ve Meryem Uzerli'nin de onur konuğu olarak katıldığı Grand Hotel'de gerçekleşen partide, aralarında Sony Pictures'dan Warner Bros'a, Fox TV'den NBC'ye kadar dünyanın en önemli TV patronlarının da bulunduğu yaklaşık 500 davetli gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Partiye kırmızı renk elbisesi ile katılan Meryem Uzerli konukları güzelliği ile büyüledi. '1001 Gece' ile özellikle Balkanlar ve Ortadoğu'da büyük hayran kitlesine sahip olan Halit Ergenç ise hayranları ile uzun süre fotoğraf çektirdi. Avrupa'dan bu gece için özel olarak gelen 8 kişilik grubun canlı müzik performansı ile eğlence gece boyu sürdü.

Halit Ergenç: " Bu Dizi İçin Çok Çalıştık; Çok Kitap Okuduk"

Halit Ergenç gece ile ilgili olarak "Bu gece için bizler çok heyecanlıyız. Burada da gördüğümüz büyük ilgi bizi çok mutlu etti. Tarihi bir dizi yapmak günümüz dizisi yapmaktan daha zevkli bir takım şeylere sahip. Çekimler oldukça uzun ve zorlayıcı geçebiliyor ama çok zevkli.

Daha önce bildiğiniz özellikle okulda okuduğunuz ama farkına varamadığımız bu tarihi konuları canlandırmak özellikle de tarihteki efsane bir padişahı bugüne yansıtabilmek insana büyük bir heyecan veriyor. Başka bir döneme ait başka hayatları izlemek insanların da çok hoşuna gidiyor. Bu dizi için çok çalıştık ve çok kitap okuduk.

İçine kendimizden de bir şeyler katmaya çalışıyoruz. Diziye hazırlanırken çok ciddi ve uzun süren bir çalışma dönemimiz oldu. Bu dizinin çok özel bir durumu var. Yurtdışına açılmak bizim '1001 Gece'den sonra yaşadığımız bir olaylar. Biz tüm ekibimizle büyük bir emekle ve heyecanla sadece diziyi üretmeye çalışıyoruz. Tabii ki satılması ve başka ülkelerde de izlenmesi bizim için bambaşka mutluluklar getirecek" dedi.

"Gördüğümüz İlgi Bu İşin En Güzel Ödülü!"

Dizinin Hürremi Meryem Uzerli ise "Bu dizide olduğum için çok mutluyum. Hayatımda Hürrem öncesi ve sonrası çok şey değişmedi. Sadece insanlar çok daha iyi davranıyorlar bana. Her yerde sevgilerini gösteriyorlar. Bu ilgiyi Cannes'da bile yaşamak beni çok sevindirdi. Bizler oyuncuyuz, sadece işimizi yapmak için yaşıyoruz. Gördüğümüz bu ilgi ise benim için işin ödülü. Herkes bu işe çok sevgi verdi. Çok emek veriyoruz. İnsanlar bizi ve dizimizi çok seviyorlar. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz. Her konuda birbirimize çok yardım ediyoruz. Her şey çok güzel gidiyor ama şimdi dünya da bizi izlerse yaptığımız işin karşılığını daha da fazla almış olacağız. Ben her şey için herkese teşekkür ediyorum" dedi.

www.gecce.com

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR