MAGAZİN

Özge Borak-Ata Demirer El Ele Eski Koca Bülent Şakrak Nerede?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.04.2011

Özge Borak Ata Demirer El Ele Eski Koca Bülent Şakrak Nerede

Ata Demirer, Sadri Alışık Ödülleri gecesine sevgilisi Özge Borak’la el ele geldi. Ödül alan Borak'ın eski eşi geceye gelmedi!..

İkilinin geceye katılacağını öğrenen Borak’ın eski eşi Bülent Şakrak ise En İyi Erkek Oyuncu ödülü almasına rağmen geceye katılmadı.

Gözler Taze Sevgililerin Üzerindeydi

Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreni önceki akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi, Attila İlhan Salonu’nda gerçekleştirildi. Hülya Avşar ve Kerem Alışık’ın sunuculuğunu üstlendiği gecenin en ilgi çeken çifti Ata Demirer ile sevgilisi Özge Borak oldu. İkili geceye el ele katılırken Borak, Eyyvah Eyvah 2 filmindeki rolüyle Komedi-Müzikal dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.

Kır Düğünü Aşkın Başladığı Bozcaada'da

’Annem Yokken Çok Güleriz’ adlı oyundaki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında ödül alan Bülent Şakrak, eski eşi Özge Borak’la Ata Demirer’in törene geleceğini öğrenince geceye katılmadı. Şakrak’ın ödülünü rol arkadaşları aldı. Öte yandan Demirer’le Borak’ın yaz aylarında evlenecekleri ve düğün için Bozcaada’da 50 kişilik arkadaş grubunun katılacağı bir kır düğünü yapabilecekleri mekân aradıkları öğrenildi.

habertürk

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR