MAGAZİN

Seksi ve Güzel Olmanın Sırları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.07.2012

Seksi ve Güzel Olmanın Sırları

Dünyaca ünlü model Ana Beatriz Barros’tan güzelliktüyoları.

Türk İnsanı Çok Çekici

Ünlü model, Ana Beatriz Barros’un aklı Türkiye’de kaldı. Barros, “Türkiye’ye en kısa zamanda gelme planları yapıyorum. Türk insanı çok çekici ve modayı çok hızlı takip ediyor.Türk kadınlarını kendi ülkemin kadınlarına çok benzetiyorum çok güzeller her rengi ve dönemin modasını takip edebilecek güzellikteler, bu yılın modası çok renkli ve böyle devam edecek Moda takip edilmeli ama en önemlisi insanın kendine bakması…” dedi.

"Tercihim Rahat ve Şık Olmak"

Güzel model modanın yanı sıra Türk kadınlarına tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi… Güzellik sırlarını tüm açıklığıyla şu sözlerle anlattı:

Seksi ve Güzel Olmanın Sırları

“Yurtdışında çok çalışıyorum, bu yüzden sağlıklı beslenmeye çok önem veriyorum… Asla güneş kremi olmadan dışarı çıkmam ve her zaman defilelerden, çekimlerden sonra makyajımı çıkarırım... Mutlu olmak ve rahat etmek çok önemli, hayat böylelikle daha kolaylaşıyor… En çok gözlerimle uyumlu olduğu için mavi rengini seviyorum. Gündelik giyimde gayet rahat giyiniyorum, asla topuklu ayakkabı giymiyorum ve az makyaj yapıyorum. Gece ise güzel bir elbise, güzel bir ayakkabı, güzel bir çanta, moduma bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bu yılın modası çok renkli, kısa elbiseler, baskılı kıyafetler ve topuklu ayakkabılar bu yazın modası… Türkiye insanı ve modasıyla çok çeşitlilik gösteren bir ülke" şeklinde konuştu.

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR