MAGAZİN

Set Ekibi Birlikte Eğlendi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.01.2012

Set Ekibi Birlikte Eğlendi

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde iki kız kardeşi canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy ve Farah Zeynep Abdullah Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülendi.

Derya Baykal'ın kızı Derya Şensoy ile birlikte gittikleri mekanda uzun uzun sohbet eden set arkadaşları mekan çıkışında kendilerine yöneltilen soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi. Kız kıza önce alışveriş yapan Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah ve Derya Şensoy alışverişin hemen ardından soluğu bir kafede almışlar.

Yıldız Çağrı Atiksoy, "Sadece içlik aldık, bu havada başka ne alınır ki?" diyerek içlik aldıklarını açıkladı. Gittikleri mekanda birbirlerine fal baktıkları gözlenen üçlü "faldan anlamayız vakit geçsin diye sallıyoruz bir şeyler" dediler.

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinden önümüzdeki sezon ayrılacak olan Erkan Petekkaya ve Emir Berke Zincidi ile ilgili konuşmak istemeyen Yıldız Çağrı Atiksoy, "Bunu söylemek bize düşmez çünkü biz bu konularla ilgili bir şeyler bilmiyoruz. Yorum yapmak da bize düşmez. Sette böyle şeyler konuşmuyoruz, herkes işinde gücünde. Gelip de Erkan abi bunu bize söyleyecek değil ya." dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un hem set arkadaşı hem de sevgilisi olan Tolga Güleç ile Twitter üzerinden yaptıkları kavga basına sızmıştı. Yıldız Çağrı Atiksoy bu konuyla ilgili olarak, "Böyle bir kavganın olması mümkün değil, biz Tolga ile 5-6 yıldır tanışıyoruz.

Ailelerimiz bile çok yakın dostlar. Tolga benim yakın arkadaşım kaldı ki tartışacak olsak bile bunu Twitter üzerinden yapmayız. O kalabalık bir konuşmaydı. Biz çıkan haberlere çok güldük." dedi.

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin güzel oyuncularına 'Beyler nerede' diye sorulduğunda ise Farah Zeynep Abdullah sevgilisi Eser Yenenler ile ilgili olarak, "Eser ile sürekli birlikte gezmek zorunda değiliz, ayrı ayrı da zaman geçirebiliyoruz, birlikte de zaman geçiriyoruz" dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah ve Derya Şensoy poz verirken espriyi patlatan Farah Zeynep Abdullah, "Eskimo gibiyiz, hava çok soğuk, kat kat giyindik." dedi.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR