MAGAZİN

Sevilen Dizi Oyuncusu Bacağından Vuruldu!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.07.2013

Sevilen Dizi Oyuncusu Bacağından Vuruldu

Ekipteki arkadaşlarından yardım isteyen oyuncu Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ünlü Oyuncu Mete HorozoğluHastaneye Kaldırıldı

Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisi ve 'Nefes' filmiyle tanınan ünlü oyuncu Mete Horozoğlu, dün saat 11.00 sıralarında İstanbul Kocamustafapaşa'da çekilen 'Kayıp' isimli dizisinin setinde 'teksas' kurşununun hedefi oldu.

Setin yakınında iki grup arasında başlayan tartışmada silahların çekilmesinin ardından kurşunlardan biri, dizi setindeki karavanda bulunan Horozoğlu'nun baldırına isabet etti. Ekipteki arkadaşlarından yardım isteyen oyuncu aynı karavanla Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Horozoğlu Şikayetçi Oldu

İlk müdahalesi Acil Servis'te yapılan oyuncunun sağ baldırından giren kurşunun bacağı delip çıktığı öğrenildi. Tedavisinin ardından taburcu edilen Horozroğlu, Fatih Asayiş Büro Amirliği'ne giderek şikâyetçi oldu.

Horozoğlu, "4-5 arkadaş dizi çekimi için hazırlanıyorduk. Mahallede iki grubun arasında bir olay yaşanmış. Tek bir kurşun geldi. Söylenecek şey, verilmiş sadakamız varmış. Daha kötü bir şey de olabilirdi" dedi. Bu arada çatışan kişilerden Yunus B. ile Cemil A. olaydan sonra yakalandı. Olayda silahla yaralanan Cemil A. Samatya Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

SERHAT ALAATİNOĞLU / AJANS HABERTÜRK

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR