MAGAZİN

Tarkan Eski Menejeriyle Arasındaki Buzları Eritti

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 15.11.2011

Tarkan Eski Menejeriyle Arasındaki Buzları Eritti

Megastar Tarkan ve şöhret olmaya başladığı ilk yıllarda menajerliğini üstlenen Alpay Aydın'la yaklaşık 10 yıldır süren dargınlıklarını sona erdirdi.

Tarkan’ın önümüzdeki günlerde çıkarmayı düşündüğü klasikler albümü için eski dostuyla barıştığı iddia edildi.

Tarkan, şöhret basamaklarını tırmanmaya başladığı yıllarda menajerliğini üstlenen, ancak aralarındaki kırgınlık nedeniyle 10 yıl önce yollarını ayırdığı Alpay Aydın’la yeniden bir araya geldi.

Tarkan ve eski menajerinin aralarındaki buzların, Megastar’ın ilk adımı üzerine eridiği öğrenildi. Alpay Aydın’la eski günlerdeki samimiyetlerine dönmek isteyen Tarkan’ın, gittiği son Amerika seyahatine eski dostunu da davet ettiği ve böylece ikilinin barıştığı bilgisine ulaşıldı. Bu barışmanın perde arkasında ise, Tarkan’ın önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğü klasikler albümü için atılan bir ilk adım olduğu iddia edildi.

İkilinin Arası Bilinmeyen Nedenle Bozulmuştu

Alpay Aydın, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Tarkan’ın ilk dönemlerde menajerliğini üstlenmiş, ancak ikilinin arası bilinmeyen bir nedenle bozulmuştu. Yaşanan kırgınlığın ardından Megastar ve menajeri yollarını ayırmıştı. İkilinin aralarındaki kırgınlıkla ilgili birçok şey yazılmasına karşın, Tarkan sessizliğini korurken, Alpay Aydın ’Megamasal’ ve ’Megaroman’ isimli iki kitap yazmıştı. ’Megamasal’ kitabındaki ’Tarık’ karakterinin Tarkan olduğu iddia edilmişti. Tarkan hakkında yaptığı eleştirilerle tanınan Alpay Aydın’ın iki kitabı da beklenenin üzerinde ilgi görmüştü. Bu iki kitap ikilinin arasının daha da açılmasına sebep olmuştu.

Hakan Uç

Akşam Life

sacitaslan

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR