MAGAZİN

Tarkan, Kenan Doğulu'dan İntikamını Aldı!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 18.08.2012

Tarkan Kenan Doğuludan İntikamını Aldı

Tarkan, 3 ay önce kendisini eleştiren Kenan Doğulu’dan intikamını çok ilginç bir şekilde aldı.

Tarkan 'Kirli Kedi' İsimli Şirketin Patronu mu?

Bugün Gazetesi'nden Okan Işık, piyasada herkesten gizlenen bir gerçeği ortaya çıkarmış, haber yapmıştı. Bu gerçek, ünlü sanatçı Tarkan'ın, piyasada konser, reklam ve organizasyon işleri yapan 'Kirli Kedi' isimli şirketin perde gerisindeki patronu olduğuydu.

Tarkan, Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Candan Erçetin, Sertab Erener gibi piyasanın dev isimlerinin konser ve her türlü tanıtım işlerini bu şirket üzerinden yönetiyordu. Bayramdan bir gün sonra 22 Ağustos'ta, Cemil Topuzlu'da yapılacak Kenan Doğulu konseri, 23 Ağustos'ta gerçekleşecek Candan Erçetin konseri, 28, 29, 31 Ağustos ve 1 Eylül'de yapılacak Tarkan konserleri aynı şirketin etkinliğiydi.

Kenan Doğulu'yu Fazla Üzecek Gerçek

Yani, işlerin patronu Tarkan... Kenan Doğulu ile Candan Erçetin'in bayramın hemen ertesinde konser verecek olması dikkatimizi çekti. Öyle ya, onların hitap ettikleri kesim İstanbul'dan uzakta bayram tatilindeyken 5 bin kişilik konser alanını nasıl dolduracaklardı? Kendi konserinin biletleri satılmış Biletix'ten araştırınca düşüncemizde haklı olduğumuz ortaya çıktı ve Kenan Doğulu'yu çok fazla üzecek gerçeği gördük.

Bayramdan Hemen Sonra Konser Olunca Biletler Satılmadı

Satılan bilet sayısı henüz 500'e dahi ulaşmamıştı. Biletleri her zaman haftalar öncesinden tükenen Candan Erçetin ise 2 bin bilet satabilmişti. Patron Tarkan'ın ise 28, 29 ve 31 Eylül'deki konser biletlerinin tamamı satılmış, 1 Eylül biletlerinden çok az kalmıştı. Konuyu birkaç organizatöre danıştık ve hepsi Doğulu'nun bayramdan bir gün sonra konser vermekle büyük hata yaptığı şeklindeydi. 'On Yapım' şirketinin sahibi Murat Yıldırım'ın bu konudaki düşüncesi çok çarpıcıydı. Yıldırım, "Bayramdan hemen sonra Tarkan konser verse, o bile açıkhavayı dolduramaz" diyor ve "Candan Hanım yine bir derece iyi durumda.

Daha Önce Ferhat Göçer de Aynı Hataya Düşmüştü

Ama Kenan Doğulu'ya bir haksızlık yapılmış gibi. Kenan'ın ekibi bayramı nasıl atlamış? Tatile gitmemiş olsalar bile bayram çıkışı gençlerin cebinde harçlık kalmaz ki konsere gitsinler. Birkaç yıl önce en zirvedeyken Ferhat Göçer'de yanlış zamanlama yapmış ve 600 kişiye konser vermişti. Kenan Doğulu gibi bir sanatçının ekibi bu hataya düşmemeliydi." İşte Tarkan'la ilgili sözleri Bütün bunları duyunca aklımıza, Kenan Doğulu'nun 3 ay önce Tarkan'ın 'Yakar Geçerim' şarkısıyla ilgili yaptığı açıklama geldi.

"Yaza Yönelik Ticari Şarkılar Yapmıyorum"

Doğulu mayıs ayında TRT Müzik'te yayınlanan 'Müzik Magazin' programına konuk olmuş ve Ajda Pekkan'a verdiği şarkıyı kastederek Tarkan'a göndermelerde bulunmuştu. Doğulu: "Ben, herkesi yakar geçerim' gibi lafları sevmiyorum. Otip yaşamıyorum. Yaza yönelik ticari şarkılar yapmıyorum."

Tarkan Kenan Doğulu'dan Öcünü Aldı

Tarkan rakibinin bu sözlerine hiçbir cevap vermedi. Ancak o tam bir profesyonel; bekledi ve intikamını en ilginç şekilde aldı. Konser organizasyonu için patronluğunu kullanıp kendine en güzel günleri ayırırken, kendisini eleştirip iğnelemeye çabalayan Kenan Doğulu'yu ateşe attı. Patronluğunu kullandı, öcünü aldı.

Milliyet

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR