MAGAZİN

Tarkan'ı Çileden Çıkaran Olay Ne?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.03.2012

Tarkanı Çileden Çıkaran Olay Ne

Tarkan geçen hafta yapılan fuhuş operasyonunda gözaltına alınan modacı Ramazzo Roma ile çekilmiş fotoğrafının internette dolaşması üzerine çıldırdı.

Fotoğrafı 'Google'dan sildirmek için avukatı aracılığıyla girişimde bulunan Tarkan koruması Levent Ağaoğlu ve menajerine "Bundan böyle konserde, yolda ya da herhangi bir yerde yanıma gelip fotoğraf çektirmek isteyen herkesi engelleyeceksiniz"talimatını verdi.

"İyi Niyetimin Kurbanı Oldum, Çok Üzüldüm"

"Posta'ya açıklama yapan Tarkan "Bu kişiyi tanıyor musunuz?" şeklindeki soruya da şu cevabı verdi:"Konserden sonra yanıma gelip fotoğraf çektirmek istedi. Kırmadım. Ne iş yaptığını bilmem.Gazetelerde görünce şok oldum. Aldığım kararı ekibime açıkladım. Artık herkesle fotoğraf çektırmek yok. İyi niyetimin kurbanı oldum, çok üzüldüm."

Serdar Ortaç Sorusuna Ne Cevap Verdi?

Yurt dışından getirdiği mankenleri fuhuşa zorlayan ve asıl adı Ramaz Shamanuori olan Gürcistanlı modacı geçen yıl "Tarkan benim müşterim. Kendisine deri bir yelek tasarlayacağım. Çünkü yarattığım modellere bayıldı" demişti.

Serdar Ortaç'la da yakınlaşmaya çalışan ancak başarılı olamayan Ramaz Shamanuori'ye savcı şöyle bir soru yöneltti: "Serdar Ortaç'a yanındaki yabancı kızları siz mi ayarlıyordunuz?" Ramaz Shamanuori ise Serdar Ortaç'la hiç bağlantısının olmadığını söyledi.

gecce.com

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR