MAGAZİN

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi Evlendi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 14.02.2017 - Güncelleme : 09.07.2022

 Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi Evlendi

Tolgahan Sayışman, bir süredir birlikte olduğu Almeda Abazi ile Los Angeles'da evlendi. Beverly Hills'deki bir otelin teras katında gerçekleşen nikaha 40 davetli katıldı.

Ünlü çift, Sevgililer Günü'nde "evet" dedi!

Almeda Abazi nikahta uzun duvaklı bir gelinlik tercih etti. Günbatımında 'evet' diyen çifti mutlu gününde yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Çift imzaları atmadan önce sosyal medya hesaplarından son 'bekar' paylaşımlarını yaptı.

Tolgahan Sayışman Kaliforniya'da çekilen bu fotoğrafını "Bir insanı gercekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gündoğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı,zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post'u olsun." notu ile sayfasında yayınladı.

Almeda Abazi ise müstakbel eşinin paylaşımına kayıtsız kalmadı. O da nikaha saatler kala Instagram sayfasında duygusal bir mesaja yer verdi: "Allahım'a şükürler olsun. 'En mutlu' günüm... 'En mutlu' doğum günüm... En mutlu ettiğin için teşekkür ederim Tolgahan Sayışman. Seni seviyorum... "

Haber Türk

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR