MAGAZİN

Türkiye Güzeli'nin En Büyük Sıkıntısı Ne?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.06.2012

Türkiye Güzelinin En Büyük Sıkıntısı Ne

"Miss Turkey 2012 Güzellik yarışmasında dereceye giren güzeller için Harbiye’deki bir otelde basın toplantısı düzenledi.

Miss Turkey birincisi Açalya Samyeli Danoğlu düzenlenen basın toplantısında basın mensupları ile en büyük sıkıntısını paylaştı: 'Lise yıllarımda boyum uzun diye insan irisi diyorlardı!'

"Biraz Perişan Durumdayız"

Miss Turkey organizasyonu başkanı Can Sandıkçıoğlu eşliğinde birinci Açalya Samyeli Danoğlu, ikinci Çağıl Özge Özkul, üçüncü İlknur Melis Durası ve dördüncü olan Meltem Tüzüner basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Söze başlayan Sandıkçıoğlu, “Kusura bakmayın. Biraz perişan durumdayız. Böyle güzellik olur mu demeyin.? İnanın çok yorulduk. Kızlar bir saat uyuyabildiler. Dört kızımız, çok önemli yarışmalarda ülkemizi temsil edecekler.

Hangi Güzelde Nerede Yarışacak?

Açalya Samyeli Danoğlu Miss World’a gidecek. Miss World bu sene Moğolistan'da yapılacak. Önce bir Hong Kong gezecekler. Temmuz ayında kampa girecek. Çağıl Özge Özkul, Miss Universel’a katılacak. Yeri ve tarihi belli değil ama büyükihtimalle Porto Riko’da olacak. İlknur Melis Durası, Miss Earth da gidecek. Vietnamda yarışacak. Meltem Tüzüner de Miss İnternational’a gidecek. Yarışma Japonyada yapılacak. Biz organizasyondan ve jürimizin verdiği karardan çok memnunuz. İzlenme oranları çok iyi... Twitter'da dünyada ikinci sırada olmuşuz” dedi.

gecce

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR