MAGAZİN

Vahide Gördüm Bu Kez Şehirli Bir Kadını Oynayacak

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.08.2012

Vahide Gördüm Bu Kez Şehirli Bir Kadını Oynayacak

Televizyon dizilerinde ev kadını, hizmetçi, kapıcı karısı gibi rollerle ekrana gelen Vahide Gördüm, ilk kez çalışan, şehirli bir kadın olarak dizi seyircisinin karşısına çıkıyor.

Tanıtım fotoğraflarında sarıya boyattığı henüz uzamaya başlayan saçları ve modern kıyafetleriyle görünen Vahide Gördüm’e başrollerde Yetkin Dikinciler, Barış Kılıç, Yasemin Sannino ve Keremcem gibi isimler eşlik ediyor.

DOKTOR DENİZ’İN ZOR SEÇİMİ

Vahide Gördüm’ün canlandırdığı ülkenin en iyi doğum uzmanlarından Doktor Deniz karakteri, Ankara’dan sonra İstanbul’da okul arkadaşının kliniğinde birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla hayat kurtarmaya devam ederken yaşadığı trajik olayları atlatmaya çalışıyor. Seyirci, Doktor Deniz’in aşkla dostluk arasında yapmak zorunda kaldığı seçimden sonra çalışma arkadaşları ve yakınları arasında tamamen değişen ilişkisine şahit olacak.

KENDİ DERTLERİNE ÇARE OLAMIYORLAR

Yetkin Dikinciler’in Dr. Sinan, Barış Kılıç’ın Dr. Burak, Yasemin Sannino’nun Dr. Zuhal’ı oynayacağı dizideki diğer doktorları Keremcem ve Seda Güven canlandırıyor. Merhaba Hayat’ta bir klinikte çalışan altı doktorun insanların dertlerine çare olurken kendi özel hayatlarındaki çaresizlikle savaşları ekrana gelecek. Ya da başka bir deyişle terzi kendi söküğünü dikemeyecek.

Habertürk

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR