MAGAZİN

"Vefasız ve Vicdansız İnsanlar Onu Korkutur"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.11.2011

Vefasız ve Vicdansız İnsanlar Onu Korkutur

Sevgilisi Arda Turan ile Madrid'te yaşamaya başlayan Sinem Kobal sevgilini anlattı.

Sinem Kobal, Madrid’te kendine bir yaşam kurdu. Elle dergisi de ünlü oyuncunun peşinden İspanya’nın başkentine gitti; orada neler yaptığını, nasıl yaşadığını ve neler hissettiğini öğrendi.

Sinem Kobal Güzelliğiyle Madrit'te de Dikkat Çekiyor

Kobal, “Yurt dışında olmanın en hoşuma giden yanı sokaklarda yürürken ya da bir kafede otururken, insanların beni izlemeleri yerine benim onları izlemem. Zaman zaman tanıyanlar olsa da Madrid’te kendimi daha özgür hissediyorum” diyor. Santa Ana Meydanı’nda başladığımız çekim sırasında biraz yanıldığını anlıyoruz... Belki Türkiye’deki gibi kendisini sokakta görenler, “Aaa, bak Sinem Kobal” demiyorlar ama onu görmezden geldiklerini söylemek de mümkün değil.

"Arda'yla Beraberken Çok Eğleniyoruz"

Madrid’te yaşamanın güzel yanlarını sıralarken, İstanbul’daki karmaşadan uzaklaşınca daha üretken olduğunu; kitap okumaya, sinema ve tiyatro izlemeye, sergi gezmeye, müzikallere gitmeye, workshop’lara katılmaya daha fazla vakit bulduğunu anlatıyor. Ancak en büyük artısı bu değil: “En çok Arda’yla vakit geçirmeyi seviyorum! Birlikte çok eğleniyoruz” diyor.

Peki Kobal bu değişikliği nasıl algıladı?


“Bilmem... Ben planlarla değil, hisleriyle yaşayanlardanım. Hayatın insana neler yaşatacağını bilemeyiz ki... Ölüm veya hastalık gibi çok acı gerçekler de var. Hayat bize hayal kırılığı da, çok güzel sürprizler veya muhteşem duygular da yaşatabiliyor. En önemlisi, bize seçme şansı tanıyor. Hayatta birçok bilinmeyen var”

Bu arada Kobal, her gün İspanyolca ve İngilizce dersleri alıyor ve şunları söylüyor: “Gevezeyim, bazen kendimi kaptırır, karşımdakini konuşturmam. Arkadaşlarım ‘Sinem dur, nefes al’ der.”...

"Hayatımda Tanıdığım En Vefalı Kişi Arda"

“Dostluğa önem veriririm. ıyi günde, kötü günde” diyor. Vefa ve vicdan hasletlerine de çok değer veriyor. “Bu dönemde böyle bağlar kurmak zor o yüzden birbirinizi bulunca sıkıca sarılıyorsunuz” diye vurguluyor. Vefasız ve vicdansız insanlar onu korkutup huzursuz ediyor.

Bana sanki bir ilişkiden beklentilerini de tarif ediyormuş gibi geliyor. Sormama gerek kalmadan çok önemli bir ekleme yapıyor: “Samimiyetle söyleyebilirim ki, hayatımda tanıdığım en vefalı kişi Arda. En insan gibi insan... Bu anlamda onunla çok gurur duyuyorum” diyor.

Ya spor? İnsanın erkek arkadaşı spor üzerine kariyer yapmışken, kendisinin spordan uzak kalması mümkün mü? Sinem sporun hayatının bir parçası olması için çabalıyormuş. Hele şimdi Madrid’teyken... “Bu konuda çok disiplinliyim diyemem ama her gün düzenli olarak açık havada yarım saat koşuyorum” diye açıklıyor. Kapalı yerden, spor salonlarından pek keyif almıyormuş.

ht magazin

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR