İLİŞKİLER

Sevdiğinizin Şifrelerini Çözün; Aşkınız Alevlensin!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 16.03.2011

Sevdiğinizin Şifrelerini Çözün Aşkınız  Alevlensin

Kış mevsimi, kendini bahara teslim etmiş, insanın içini kıpır kıpır eden havalar başlamışken aşk hayatınız ne durumda?

Astrologlar mutlu ve aşk dolu bir ilişkinin sürekliliği için burçların birbirleriyle uyumuna sık sık dikkat çekerler. Hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşır, hangileri anlaşmaz buna birçoğumuz meraklıyızdır. Genellemelerimiz de bir hayli fazladır hani bu konuda. Son yapılan açıklamalarda da burçların gizli aşk şifreleri ifşa edilmiş. İşte, sevdiğinizi nasıl mutlu etmeniz gerektiğine yönelik astrolojik ipuçları. Eğer kalbinizi sevdiğinizin aşkıyla dolup taşırmak istiyorsanız bu haberimiz size.

Aşka Yelken Açmak İsteyenlere...

Koç Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Daha fazlasına duyulan özlem aşkın en büyük şifresi hedef kişinin yanından hep ona doyamamış olarak ayrılmak. Bir öpücük öncesi belli belirsiz birbirine değen dudaklar asla tam anlamıyla değmezse, hormonlar tam gaz göreve başlayıp, bir sonraki buluşmaya kadar aşkınızın öznesini düşündürür. Sonuç: bağımlılık" farkında olmadan birine bağımlı olmamız. Siz de bu mucizevî tespitlerimizle yaşadıklarınızı, hissettiklerinizi mercek altına alın ve mükemmel aşkı yakalayın!

Boğa Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Eğer bir Boğa sizden hoşlandıysa ses tonunuzu, diksiyonunuzu; kısacası onu sözlerinizle nasıl etkileyeceğinizi merak eder. Yanınıza gelip sizinle konuşmak ve sorular sormak ister. Mümkün olduğunca ikinizin de hoşuna gidecek güncel konular bulmaya çalışın. Ona soracağınız sorular hem kendisiyle ilgilendiğinizi gösterecek hem de onun nelerden zevk aldığına dair size ipuçları verecek.

İkizler Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Sen benim gözümde en büyüksün! Âşık insan, sevdiğini herkesten üstün görür. "Kadınlar, asırlarca erkekleri olduklarından büyük gösteren aynayı ellerinde tutmanın l büyülü gücü sayesinde arzu objesi haline geldiler." İşte, fiziksel görünümünü hiç beğenmesek de bizi iyi hissettiren, kendimize güvenimizi yerine getiren insanlara aşık olmamızın nedeni bu kadar basit. Burcunun erkekleri ise fiziksel özelliklerini beğenmedikleri anaç bir kadına aşık olabilirler çünkü bu, ona en iyi şekilde bakılacağının kanıtıdır.

Yengeç Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Sen benim gözümde en büyüksün! Aşık insan, sevdiğini herkesten üstün görür. "Kadınlar, asırlarca erkekleri olduklarından büyük gösteren aynayı ellerinde tutmanın lezzetli ve büyülü gücü sayesinde arzu objesi haline geldiler." İşte, fiziksel görünümünü hiç beğenmesek de bizi iyi hissettiren, kendimize güvenimizi yerine getiren insanlara âşık olmamızın nedeni bu kadar basit. Cesur kadının zaferi. Ne istediğini bilen ve dile getirmekten çekinmeyen kadın, erkekte aşk alarmları çaldırıyor.

Aslan Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Ona kesinlikle sadık olun ve ihtiyacınızı hissettiği anda sizi terk etmesi onun için imkânsız gibi olacaktır. Sizi korumasına izin verin. Cinsellikten ziyade duygusal anları ön plana çıkarın. Aslan burcunun yanında yüzümüzün kızarmasının ve ellerimizin titremesinin karşı tarafın da bilinçaltında sizin gibi düşünmesinin sinyalleri olduğunu biliyor muydunuz? Buda aşka hazır olduğunuzu gösteriyor. İlginizi anlayıp, bir adım, daha atmasını istiyorsanız, bir dahaki sefere kızardığınızı saklamaya çalışmayın.
Başak Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Mantıklı özellikle sıcakkanlı ve dürüst olmaya çalışın. Sevdiklerinin kalbinde başka birisinin olma ihtimali onu derinden kıskandırır. Buna izin vermeyin. Onu motive etmek için duygularına karşı duyarlı olarak acilen cevap vermelisiniz. Dalga dalga değişen tavırlarına karşı bir çeşit duygusal sığınağı olmaya çalışın Ona güvendiğinizi öncelikle siz söyleyin. Resim çektirin Aşkın da fotoğrafı çekilir mi demeyin... Çekilir. Aşk resmin etkisiyle mutluluk sağlıyor. Aşkın vesikalığı insanın beyninde tamamen ışık saçıyor.

Akrep Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Akrep, erkekte aşkın ilk belirtisi çekingenlik, kadında ise cesarettir" Gizem aşkın ateşi Sırlarla dolu biri çözülmeye hazır bir bulmaca gibi ilgi çeker. Karşı cinsten birinin gizlerini ortaya çıkardıkça onu fethedebileceğimizi sanırken farkında olmadan âşık olursunuz. Baştan çıkartmak yetmez, fethetmeyi bilmek gerekir." O gülüş dikkatinizi bile çekmeyen biri sadece ona özel olarak bir gülüş fırlattığınızda, bunu hisseden kişi âşık olduğu hissine kapılıyor.

Terazi Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Seven erkek sizinle vakit geçirdikten ve özel pek çok şey paylaştıktan sonraki aşamada sizi her yönden tanımak ister. Düzenli bir seks hayatı arzular ve sizden uzakta kalmaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden siz, siz olun, onunla baş başa kalabileceğiniz tekliflere "Hayır" demeyin. Birlikte olduğunuz erkek tarafından arzulanmanın kendinizi çok iyi hissettireceğinden ve bu özel anların ilişkinizi daha da güçlendireceğinden şüpheniz olmasın. Hayatta başarmak istediği her ne ise, onu başardıktan sonra sizinle kesinlikle evlenmek isteyecektir.

Yay Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Aşkının tuzu biberi heyecan. Vücudunuz bazı farklı olaylara aynı tepkileri veriyor. İşte bu yüzden karşı cinsle nasıl tanıştığınız çok önemli. Araba sürerken çalışırken, iş toplantısındayken ya da kayak yaparken veya tehlikeli bir anda yanımızda olan birine bu hormonların etkisiyle İşte bu yüzden zıt kutuplar bile olsa birbirini çekiyor. Telaşlıysak, bizi sakinleştirecek ağırbaşlı birine aşık oluyoruz Gene de her ne kadar ilişkinizin cicim aylarında havalarda uçuyor da olsa bu size bağlanmak istediği anlamına gelmez, buda Yay burçlarının gizli şifreleri.

Oğlak Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Birine ne kadar çok dokunursak, sarılırsak vücudumuz o kadar çok "oxytocin" yani "bağımlılık hormonu" salgılıyor. Aşkın uzun süreli olmasını da bu hormon sağlıyor. Dokunun Değişik konuları paylaştığı arkadaşlarına aynı anda hitap etmeye hazır olun. Öncelikle arkadaşlarını gözden geçirin ve onunla sonunda yakın arkadaş olmaya çalışın. Özgürlüklerini kesinlikle kurcalamayın ve onu bir şeye zorlamayın. Bağımsızlığını güvence altına alma ihtiyacı duyacaktır, o yüzden erkek erkeğe daha çok gece düzenlerse panik olmamaya çalışın.

Kova Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Onu motive etmek için duygularına karşı duyarlı olarak acilen cevap vermelisiniz. Dalga dalga değişen tavırlarına karşı bir çeşit duygusal sığınağı olmaya çalışın. Zarif ve umutla dolu olun. Onu tamamlamaya ve bütünlemeye çalışın. Kendi duygularını güzel ifade edebildiğini düşündüğünden, yanlış anlamalarınızı kendinize saklayın. Erkekler her ne kadar "Benim için iç güzelliği önemli, fiziki değerlere çok önem vermem" deseler bile mutlaka dış güzelliğe bakarlar, öncelikle âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder.

Balık Burcundakileri Etkilemenin İpuçları

Kaçan balık büyük olur... Balık kaçınca, erkeklerin avcı genleri, kadınların İse kendilerini ispatlama kaygılan su yüzüne çıkıyor. Aşk zorlaştıkça kıymeti bilinen bir duygu olduğu için elde edemezseniz normalde âşık olmayacağınız bir insana bile âşık oluyorsunuz. Öncelik sizsinizdir Seven erkek sevgilisine öncelik tanır. Onun için siz, zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz, Önce sizin iyi olmanızı, sizin gülmenizi ve mutlu olmanızı ister. Aşık olmamızın nedeni bu kadar güzel.

Konular :