MAGAZİN

Erdoğan Çifti Yılbaşında Tombalayla Eğlendi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.01.2012

Erdoğan Çifti Yılbaşında Tombalayla Eğlendi

Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin yakın dostlarına evlerinde parti verdi. 30 ünlü ismin katıldığı partinin gözde eğlencesi tombalaydı.

"Yılbaşı gecesi Yılmaz Erdoğan’ın Levent’teki villası ünlüler evi gibiydi. Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin yakın dostlarına evlerinde parti verdi. Partiye aralarında Beren Saat, Burak Kut, Yalın, Farah Zeynep Abdullah, modacı Özgür Masur ve Masur’un asistanı Serhat Kazancı’nın da bulunduğu çiftin 30 yakın arkadaşı katıldı.

Erdoğan Çifti Yılbaşında Tombalayla Eğlendi

“Adını Feriha Koydum” dizisinin yıldızı Hazal Kaya’nın ise partiye son anda katılmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Çekimler Yetişmeyince...

Beren Saat’in, yılbaşını geçen yaz Belçim Bilgin ile yaptığı Paris seyahati sırasında tanıştığı Fransız sevgilisi Cesar’ın yanında geçirmeyi planladığı ancak “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin çekimleri yetiştirilemeyince planını değiştirdiği belirtildi. İstanbul’da kalınca yılbaşını yakın dostu Belçim Bilgin’in evinde geçiren Saat, gecce boyunca oldukça neşeliydi.

Beren Saat'in Transparan Şıklığı Dikkat Çekti

Partiye puantiyeli transparan kıyafetiyle katılan Saat, sık sık Belçim Bilgin, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin Aylin’i Farah Zeynep Abdullah, modacısı Özgür Masur ve onun asistanı Serkan Kazancı ile fotoğraf çektirdi.

Erdoğanların evindeki partinin ilk dakikaları yılbaşının geleneksel oyunu olan tombalayla başladı. Yılmaz Erdoğan da oyuna katıldı ve tombala numarası çekerken arkadaşları tarafından görüntülendi.

Partinin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü öğrenildi. Ara vermeden dizi çekimlerine katılan Beren Saat, önümüzdeki günlerde Roma’da birkaç gün tatil yapacak.

Milliyet
gecce.com

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR