İLİŞKİLER

Bir Erkeğin Aklını Başından Nasıl Alabilirsiniz? - İşte, Her Erkeğin İstediği Kadın Olmanın Tüyoları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 28.02.2013 - Güncelleme : 10.11.2022

İlişkilerin zamanınıza ve sevginize ihtiyacı vardır ve ayrıca özenle beslenmeleri gerekir. Beğendiğiniz erkeği kendinize sonsuza kadar sana nasıl aşık edeceğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz!

Bir kadın, bir erkeğin onun için ne hissettiğini kontrol edemez, ancak dikkatini çekebilir ve onun için ne kadar önemli olduğunu bilmesini sağlayabilir.

Artık “İyi eş, “İyi kız”, “İyi erkek”, “İyi koca” beklentileri ve çıtaları yükseldi. Siz de kendi değerinizi bilin ve harekete geçin!
 
İşte, "Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir?" kitabının yazarı Mustafa Kılınç'tan hoşlandığınız erkeği etkileminizi sağlayacak  “özel” iletişim taktileri.

 

Her Erkeğin İstediği Kadın Olmak

 src=http://www.hepimizaileyiz.com/Tools/Controls/DocumentInsert/Images/Control.pngHer erkeğin arzuladığı kadın olmak aslında sanıldığı kadar zor değil!

 

Beğendiğiniz Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edeceğinizi Öğrenin!

1. Kendiniz Olun!

Şimdiye kadar yaşadığınız anılarınızı bir kenara bırakın! Başarısızlık yok sadece geri bildirimler var. Sizlere vereceğim “özel” iletişim taktiklerini kullanarak hoşlandığınız erkeğin aklını başından alabilir ve size karşı olan ilgisini artırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken başka biriymiş gibi de davranmayacaksınız. Sadece kendiniz olacaksınız. Hepsi bu!

Söz konusu bir erkekle konuşmak olunca yapılması ve yapılmaması gerekenlerin listesi uzamaya başlar. Her kafadan, her uzmandan bir ses çıkar. Yok, efendim ciddi konulardan bahsetmeyin, yok fazla özel sorular sormayın, sadece onu dinleyin vb. gibi.

Peki, şimdi sizlere soruyorum: Hangi kendine güvenen kadın çenesini kapatıp her beş-on saniye başını onaylar şekilde sallayıp durmak ister ki? Aslında burada sorun erkekte değil sizde. Sorun o değil, sorun sizsiniz.

Her Erkeğin İstediği Kadın Olmak
Bir erkeğin aklını başından almanın ilk tüyosu: Kendiniz olun!

2. “Bilinçaltındaki Çekim”

Kadınlar ve erkekler bilinçaltlarında her zaman karşı cinse çekici gelene doğru çekilirler. Yani, bir erkek sizi sosyal ortamlarda ilgili, güvenli ve girişimci olarak gördüğünde harekete geçer. 

Bu sizin cazibenizi artırır. Kendinize olan güven duygusunun hazzını yaşamanıza izin verin.

3. “Sessizliğin Gücü”

 Erkekler kendilerini dinleyen, onları onaylayan ve hasretle izleyen kadınlardan çok hoşlanırlar. Kadınları geçmişten günümüze kadar “hep dinlemek” noktasında öğrenilmiş çaresizliğe mahkum ediliyorlar.

Oysa ki bu davranış kalıbı yanlış. Çünkü “sizin” ortaya çıkmanıza izin vermiyor. Peki, ne yapmalısınız, o halde? Çok basit. Kendinizi bırakın, karşıdaki kişiye odaklanın ve rahat olun. Dinleyici kadın rolünde olmak hiç de keyifli olmaz. Bunu her zaman hatırlayın.

4. “Oralı Olun”

Erkeğin karşısında rahat ve doğal olun. Hatta öyle ki kendi çocukluk anılarınızı ve gelecekle ilgili planlarınızı paylaşın. Hayallerinizi cömertçe paylaşın.

Kendinizle ilgili küçük detaylar vererek karşınızdaki erkekle uyumluluğu artırın. Böylece size karşı hem çekim gücü oluşturacak, hem de sizden daha çok hoşlanacaktır.

 

Beğendiğiniz Erkeği Kendinize Aşık Etmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

“Dikkat!” Vücudunuz Ne Söylüyor?”

Her zaman şunu bilin ki; bir erkekle konuşurken sadece kelimelerinizle iletişim kurmazsınız. Kurduğunuz iletişimin % 55’ini beden diliniz, % 38’ini ses tonunuz ve % 8’ini kelimeler oluşturur. Kullandığınız kelimelerin etkisi sadece % 8’dir. 

Bir erkekle konuşurken “avuç içlerinizi yukarı doğru çevirin.” Bu davranış erkeğe, sizi tanımak istiyorum mesajı verir. Bunu sıradan bir şey yapıyorumuş gibi yapın. Saatini beğendiğinizi söyleyin ve bileğine dokunun. Erkeğin bilinçaltı, alması gereken mesajı alacaktır.

Her Erkeğin İstediği Kadın Olmak

Bir erkeğin size aşık olmasını sağlamak için; onu gülümseyin, hayatına pozitiflik katın ve ona karşı dürüst olun!

5. Kendinizle Uyumlu Olun

Kendinizin eksi ve artılarınızı bilmek, bazen kendinizle dalga geçebilme cesaretini göstermek, sizin kendinizle uyumlu olduğunuzu gösterir. Siz kendinize ne kadar açık olursanız, hoşlandığınız erkeğe karşı da açık olursunuz. 

Ne İstediğinizi Bilin! Eyleme Geçin! 

Kendinize ve ona öncelik verin. Nazik ve seviyeli olun. Yeri geldiğinde erkeği destekleyin. İnanın erkeklerin buna her zaman ihtiyacı vardır.

Asla, asla, asla... Kin tutmaktan uzak durun! 

“Bu adamda ne buldun?” sorusunu bir kenara bırakıp, “bu adam bende ne buldu?”” sorusunu sorun.

 6. Onu Şaşırtın!

Erkekler de kendilerine sürpriz yapılmasından hoşlanır. Sevdiği şeyleri not edin ve arada bir ona en sevdiği yemeği getirerek ya da en sevdiği oyuncunun filmine götürerek onu şaşırtın.

 7. Ona ihtiyacınız olduğunu hissettirin

Erkeğinize ihtiyaç duyulduğunu hissettirecek şeyler yapmak, size olan sevgisini artırabilir. Ondan size bir konuda yardım etmesini istemek veya tavsiyesini istemek, ona ihtiyaç duyulduğunu ve önemli olduğunu hissettirebilir.

8. Hayatına pozitiflik katın

Neyin yanlış olduğuna odaklanmak yerine, bir çözüm bulmaya çalışmalısınız. Ayrıca güler yüzlü olun ve dedikodudan kaçının. Olumlu bir insan olun ve onu auranızla çekin.

9. Özgüvenli Görünün 

Giyinmekten gurur duyun ve kendinizi kraliçe gibi kucaklayın. Temiz ve canlı bir kıyafet, saygınlığı yansıtır ve tarzınıza güvendiğinizi gösterir. Kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir şey giyebilirsiniz. Rahat ve özgüvenli olduğunuzda hiç tereddüt etmeden sağlıklı bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

10. Olduğu adam olmasına izin verin

Olduğu adamı değiştirmeye çalışmayın. Onun kendisi olmasına izin verdiğinizde, tereddüt etmeden size açılacaktır. Ve yakında, onu sana bir santim daha yakın bulabilirsin.

Ve huzurun,  mutluluğun ve başarmanın tadını çıkarın!

Aşk karşılıklı bir duygudur, o yüzden beğendiğniniz erkek sizin için aynı şekilde hissetmiyorsa cesaretiniz kırılmasın. Etrafınızda aşkınızı hak edecek mutlaka başka biri vardır!

11. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1. Bir erkekte duygusal çekiciliği ne tetikler?

Bir erkek sizin düşünceli ve iyi bir dinleyici olduğunuzu, hobilerine ilgi duyduğunuzu, bağımsız olduğunuzu ve onun sevgi dilini anlayabildiğini gördüğünde duygusal olarak size ilgi duyabilir.


2. Bir erkekle nasıl derin bir bağ kurarım?

Bir erkekle derin bir bağ kurmak için, ilişkiye bağlı olduğunuzu ona gösterin, hayatına ilgi gösterin ve onun duygu ve düşüncelerine saygı gösterin. 

Ayrıca, onu ne kadar takdir ettiğinizi göstermekten çekinmeyin çünkü erkekler de kadınlar kadar onaylamaya ihtiyaç duyar. Zamanla, bağınız daha da derinleşecek ve daha anlamlı hale gelecektir.

Bir erkeğe aşık olmak, hayatına değer katmak ve kendisinin en iyi versiyonu olmasına yardımcı olmakla ilgilidir. Eğer senden hoşlanıyorsa, o zaman kimse senden daha mutlu olamaz. Ama yapmazsa, cesaretiniz kırılmasın. Hayat güzel deneyimlerden ibarettir. Er ya da geç ruh eşinizi bulacaksınız.

Konular :

#bir erkeğin aklını başından almanın yolları #her erkeğin istediği kadın olmanın tüyoları