ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuklara Özel Yaratıcı ve Eğlenceli Sanat Aktiviteleri

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.10.2011 - Güncelleme : 14.07.2022
Çocuklara Özel Yaratıcı ve Eğlenceli Sanat Aktiviteleri

PACE Çocuk Sanat Merkezi; 8 Ekim 2011 Cumartesi günü tüm minikleri ve ebeveynleri yeni yerinde ağırlayacak. PACE ile çocuklar yaratıcı ve eğlenceli sanat aktiviteleri ile tanışacak.

Sanatsal Malzeme ve Teknikler ile Özgün Uygulamalar

Anne, baba ve 2-4 yaş çocukların yaratıcı ve eğlenceli, ailece sanat aktiviteleri çok keyifli geçecek. Çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişmelerine yardımcı olacak yaratıcı ve eğlenceli sanat aktiviteleri PACE Çocuk Sanat Merkezi’nde sizleri bekliyor.

PACE Çocuk Sanat Merkezi, 5-10 yaş arası çocuklara da yaratıcı ve eğlenceli sanat aktiviteleri sunuyor. Yaratıcılık ve sanatın birleştiği bu çalışmada, çocukların özgürce keşfetmelerine farklı sanatsal malzeme ve teknikleri ile özgün uygulamalara destek veriyor.

3 Boyutlu Çalışmaları Çocuklar Çok Seviyor

Çocuklar için sağlıklı malzemeler kullanarak; resim, heykel, mozaik, seramik, mobil heykel, takı, cam, boyama, kukla, geri dönüşümlü materyallerden 3 boyutlu çalışmalar, dokuma ve duvar resmi gibi sanatsal aktiviteler yapılıyor.

PACE Çocuk Sanat Merkezi; paylaşılan anları eğlenceden, yaratıcı sanata dönüştürürken, çocuk ve gençlere, sanatın hayatımızdaki yeri ve önemine öncülük yapıyor.

Yeni Adresi: Ethem Efendi Caddesi, Ethem Efendi Apartmanı, No:33/A Bahçe Katı, Erenköy - İstanbul, Telefon: (0216) 385 80 36

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR