ÇOCUK EĞİTİMİ

"Disney Live! Mickey’in Çılgın Yolculuğu"nu Kaçırmayın!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.11.2011 - Güncelleme : 14.07.2022
Disney Live Mickeyin Çılgın Yolculuğunu Kaçırmayın

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Disney’in yepyeni gösterisi Disney Live! Mickey’in Çılgın Yolculuğu’nda Mickey Mouse ve arkadaşları 19 Ocak – 5 Şubat 2012 tarihleri arasında bütün çocukları aileleriyle birlikte; harika müzikler, göz alıcı koreografi ve inanılmaz güzellikteki sahneler eşliğinde, kahkaha ve sürprizlerle dolu bir yolculuğa, unutulmaz, çılgın bir maceraya davet ediyorlar.

Mickey’in Çılgın Yolculuğu’nda eğlencenin sınırı yok !

Çok kısa bir süre için sadece 19-20-21 Ocak günlerinde saat 18:00 şovlarına özel %40’a varan indirim ve Disney karakterleriyle tanışma şansı*

Gösteri, canlı bir çizgi film tadında gerçekleşiyor. Yetenek avına çıkan Mickey Mouse ve arkadaşları Minnie, Donald Duck ve Goofy çok ilginç bir araç ve izleyicilerin katılımıyla, delidolu bir yolculuğa başlayacaklar. Büyük maceraya atılacakları bu otobüs bir dağı aşmaları gerektiğinde tavanından sıcak hava balonu çıkabilen, karşılarına okyanus çıktığında denizaltıya dönüşebilen çok ilginç bir araç.

Gösterinin müzikleri de konusu gibi eğlenceli ve hareketli

Yolda karşılaşacakları Sindirella, Tigger, Woody, Jessie, Oyuncak Hikayesinden Buzz Lightyear gibi Disney’in en sevilen karakterleri yeteneklerini sergileyecekler. Sinderella’nın zarif dansı ve üvey kız kardeşlerin komik dansı, Tigger’in hoplaya zıplaya yaptığı hip-hop dansı… İzleyenler yerinde duramayacak; danslara, şarkılara katılacak, en yüksek sesleriyle çılgınca bağıracak, kahkahalar atacak ve kendilerini bir çizgi filmdeymiş gibi hissedecekler.

Bu eğlenceye sen de katıl…

* 24- 28 Kasım tarihlerinde bilet alanlar içinde Noter çekilişiyle belirlenen 25 talihli, aldığı bilet adedi kadar kişiyle gösteri öncesinde Disney yıldızları ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Gösteri tarihleri: 19 Ocak Perşembe/ 20 Ocak Cuma/ 21 Ocak Cumartesi/ 22 Ocak Pazar / 25 Ocak Çarşamba/ 26 Ocak Perşembe/ 27 Ocak Cuma/ 28 Ocak Cumartesi/ 29 Ocak Pazar/ 1 Şubat Çarşamba/ 2 Şubat Perşembe/ 3 Şubat Cuma/ 4 Şubat Cumartesi/ 5 Şubat Pazar

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR