MODA

Vakko'da Bu Kış Neler Moda? İşte 2019-2020 Vakko Modası

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.08.2019

Vakkoda Bu Kış Neler Moda İşte 2019 2020 Vakko Modası

Vakko'da Bu Kış Neler Moda? İşte 2019-2020 Vakko Modası

VAKKO, MODERN SİLÜETİ RETRO BİR İLHAMLA SEZONA TAŞIYOR

Vakko, Sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda nostaljik bir öykünme ile dünü bugünle buluşturuyor. Koleksiyona hakim olan retro stili, sezonda renkten desene, çizgiden kesime kadar her noktada etkisini gösteriyor.

Güçlü stil yansıması ile sezon modasını yaratan Vakko Sonbahar-Kış koleksiyonunda modanın geçmişine uzanıyor ve geçmişten günümüze gelen bir moda hikayesini canlandırıyor. Günün dinamiklerini nostaljik bir sıcaklıkla bir araya getiren Vakko, kış görünümündeki değişime renklerle adım atıyor. Doğanın sıcak tonlarının camel ile buluşması koleksiyonun genelinde kendini ortaya koyan bir farklılık olarak kendini gösteriyor.

85 yıldır moda sahnesinin aktörü olan Vakko, taşıdığı moda hafızasıyla sezonun nostaljik hikayesindeki siluete yön veriyor. Bu hikayedeki temalar, sezon renklerinin etkisinde ayrışıyor.

‘BİR TUTAM BAHARAT’

Uzun yıllar sonra modaya dönen camel rengi, bu sezonun gözdesi. Başlı başına bir iddiayı ortaya koyan camel rengi; bir araya geldiği tonlara da ahenk katıyor. Güneşin sarıdan kırmızıya uzanan geniş renk skalasındaki lezzetlerin bir yansımasını da Vakko Kadın koleksiyonunda görmek mümkün. Enfes tattaki renklerin ilham kaynağı; tarçın, bal, karamel, kahve, badem ve ‘bir tutam baharat’ diye adlandırılabiliyor. İlhamını doğanın yalınlığından ve yıldızlı ihtişamından alan koleksiyonda; toprak renklerinin canlı renklerle kombinlenmesiyle ortaya sıra dışı bir uyum çıkıyor.

GEÇMİŞİN YANSIMASI: EKOSE VE ÇİZGİLERİN KESİŞİMİ

Son yıllarda modadaki güçlü adımlarını sürdüren ekose sonbahar kışın şimdiden vazgeçilmez bir ögesi. Tüm renklerin ekose, çizgi ve emprimede buluşması sezonun en dikkat çeken ayrıntıları arasında. Kovboy tarzının özellikle kare, ekose, kaz ayağı desenleriyle, saçakların eşlik ettiği süet ve deri materyaller öne çıkıyor.

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.

Konular :