KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

6 Ekim'deki Esra Erol'la "Bebek Bakım Semineri"ni Kaçırmayın

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 04.10.2012

6 Ekimdeki Esra Erolla Bebek Bakım Seminerini Kaçırmayın

Tüm dünyada anneler ve doktorların güvenle kullandığı Johnson’s baby tarafından, 6 Ekim 2012, Cumartesi günü, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Bebek Bakım Semineri’nde, ünlü TV programcısı ve genç anne Esra Erol, uzmanlarla birlikte; anneleri güvenli bebek bakımı ve alerjen parfümlerin tehlikeleri konusunda bilgilendirecek.

Ücretsiz Semineri Kaçırmayın

Ücretsiz olarak düzenlenen ve Taksim, Ümraniye, Kadıköy ile Bakırköy’den ücretsiz ulaşım olanağının sağlanacağı seminerde, Avrupa ve Türkiye Pediatrik Dermatoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Ümit Ukşal ile Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aylin Şimşek, annelerin bilgisini artıracak bilgiler verecek ve Esra Erol ile birlikte annelerin merak ettikleri soruları cevaplayacak.

Seminerde Bebekler ve Sağlığımız İçin Tehlikeli Alerjen Parfümler Anlatılacak

Tüm annelerin ve anne adaylarının davetli olduğu seminer, son 10 yılda iki katına çıkan, çocuklarda alerjiden korunmak için annelere önerilerde bulunurken, masum sandığımız ve çevremizde bulunan tehlikeli alerjen parfümler ile ilgili de uyarı niteliğinde bilgiler sunacak.

Seminer Programı Şöyle:

Esra Erol’un bir anne olarak, ebeveynleri davet ettiği ve annelerle sohbet şansı yakalayacağı seminer Haliç Kongre Merkezi, Eyüp Salonu’nda 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR