KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Canlı Müzik Eşliğinde Defile İzlemek İsteyenlere

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.04.2012

Canlı Müzik Eşliğinde Defile İzlemek İsteyenlere

Tamamı Kübalılar’dan oluşan Son De Cuba grubunun canlı müziği ile Şenay Akay, Didem Taslan, Ece Gürsel, İpek Tanrıyar, Irmak Atuk ”Moda Güneşi Görüyor” defilesi ile podyumda olacak. Gizem Özdilli de yıllar sonra Omurilik Felçlileri Derneği’nden minik bir hayranının “Akülü Sandalye”sine kavuşabilmesi için podyumda yürüyecek. Ayrıca defile bitiminde izleyicileri “Serdar Ortaç” sürprizi bekliyor”

Ülkemizin En Önemli Mankenleri Podyuma Çıkacak

ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen MetroCity AVM’de 13-14 Nisan tarihlerinde Banu Noyan koreografisiyle Şenay Akay, Didem Taslan, Ece Gürsel, İpek Tanrıyar, Irmak Atuk, Eva Maya, Tuğçe Yulaç, Pınar Güsar, Can Dağyeli, Onur Yüksel, Emre Aksoy, Ünal Bozahmetoğlu, Eray Özbal gibi ülkemizin en önemli mankenleri podyuma çıkacak.

Canlı Müzik Eşliğinde Defile

Defilenin sunucusu ise ekranların sevilen yüzü VATAN ŞAŞMAZ. Toplam 21 manken, Boyner, LC Waikiki, Gusto, Fenerium, Koton, Tiffany, Mango gibi birbirinden önemli 11 markanın yeni sezon ürünlerini taşıyacaklar. Ülkemizde ilk kez, bir defile canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek… Hepsi Küba’lı olan SON de CUBA grubunun yapacağı canlı müzikler, defilenin önemli bir rengini oluşturacak.

Gizem Özdilli: “Senin İçin Yürüyorum”

Defilenin bir diğer önemli özelliği de Koreograf Banu Noyan tarafından bu defile ile startı verilen ve bundan sonra Noyan’ın gerçekleştirdiği her defilede uygulamaya koyacağı Omurilik Felçlileri Derneği yararına sosyal sorumluluk kampanyası Senin İçin Yürüyorum…
Banu Noyan; MetroCity’deki “Moda Güneşi Görüyor” defilesinden başlayarak sanat-müzik-spor-siyaset dünyasından ünlü bir ismi podyuma çıkartacak ve geliri ile “Akülü Sandalye” alınmasını sağlayacak. Kampanyanın ilk ayağında ise bir dönem podyumlarda fırtınalar estiren eski manken Gizem Özdilli; “Senin İçin Yürüyorum” diyecek.
Defilenin ardından izleyicileri SERDAR ORTAÇ sürprizi bekliyor!
Metrocity bir ilke imza attığı sürprizlerle dolu bu etkinliğe tüm ziyaretçilerini davet ediyor..
Yer: METROCITY AVM-1. Levent

Tarih: 13 Nisan Cuma
Saat: 15.00

"

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR